Neler yeni

SQL Hatası, Log Kayıtları | OSINT | GDHD (1 Viewer)

Z3DX 

Forum Efsanesi
onursal
pentester
Credits
40
SQL Hatası ve Analizsel SQL Log Bulmak

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar, Bildiğiniz üzere google arama motoru en çok index değerlerine sahip olan arama motoru.
Ve bunu da Dorklar sayesinde kendi çıkarlarımız için kullanma imkanı sunuyor.

Piyasada çoğu dork, Sadece google ile arama yapmamızı sağlarken, bu dork ile hedef site üzerinde google ile tespit etmeye sağlıyor.

Dork'umuza geçelim. Temel kavramlar;
Revealed content
site: [ : Bundan sonra domain gireceksiniz.]
intext:"sql syntax near" [Bu ise sitede yazılmış yazılar arasında bu yazıyı aratır.]
Bu gibi kavramlardan sonra sizin için bir dork oluşturdum. Örnek olması açısından.
Ancak diğer dorklardan çok farklı bir dork yapısına sahip. Tüm analizler ve olası hatalar mevcut.

Dorkumuz:
Revealed content
Kod:
site:google.com intext:"sql syntax near" | intext:"syntax error has occurred" | intext:"incorrect syntax near" | intext:"unexpected end of SQL command" | intext:"Warning: mysql_connect()" | intext:"Warning: mysql_query()" | intext:"Warning: pg_connect()"

Yukarıda da anlattığım gibi tamamen açık kaynaklı bir bilgi toplama aşaması. Hiçbir yasal sorunu yok. Her türlü edit yapabilirsiniz.

Eğitim amaçlıdır.
Esen kalın..
-- Z3DX --

BoranJobs

Jobs
uzmannnnn
Credits
7,439
SQL Hatası ve Analizsel SQL Log Bulmak

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar, Bildiğiniz üzere google arama motoru en çok index değerlerine sahip olan arama motoru.
Ve bunu da Dorklar sayesinde kendi çıkarlarımız için kullanma imkanı sunuyor.

Piyasada çoğu dork, Sadece google ile arama yapmamızı sağlarken, bu dork ile hedef site üzerinde google ile tespit etmeye sağlıyor.

Dork'umuza geçelim. Temel kavramlar;
[Hidden content]

Bu gibi kavramlardan sonra sizin için bir dork oluşturdum. Örnek olması açısından.
Ancak diğer dorklardan çok farklı bir dork yapısına sahip. Tüm analizler ve olası hatalar mevcut.

Dorkumuz:
[Hidden content]

Yukarıda da anlattığım gibi tamamen açık kaynaklı bir bilgi toplama aşaması. Hiçbir yasal sorunu yok. Her türlü edit yapabilirsiniz.

Eğitim amaçlıdır.
Esen kalın..
-- Z3DX --

bakalım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar