• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Yeni SuperTools Tarayıcı Eklentisi

Sizlere harika bir eklenti önereceğim ve kullanmanızı tavsiye ederim uzun süredir kullanıyorum birden fazla tarayıcı da güvenlik eklentisi kullanıp tarayıcı yavaşlılığına son diyoruz.

Bu eklenti size neler sunacak birden fazla koruma modülünü içerir.

Örnek verecek olursam; Canvas finger print protection koruması için ayrı eklenti kurmanız gerek / web gl için ayrı / Referer controller için ayrı ayrı derken tarayıcı da artık eklenti çok olduğu gibi yavaşlılık olmaya da başlayacaktır.Bunun yerine geniş bir araç çantası kullanmak daha idealdir.

Resmi mağaza linkiniz kurulum için:

Bunla ilgili bir makale yazısı yayınladım incelemek isteyenler için ve imhatimin de bu konuya farklı bir yorum katarak paylaşmak istedim.

 

LQM33

🐧Linux 🐧
Fabriel forumdayken konu açtığında hep heyecanla okurdum , çok güzel konuları vardı acaba bugün ne yazmış ne yazacak diye beklerdim.
Eline sağlık üstad.
 
Üst Alt