Neler yeni

Yeni SuperTools Tarayıcı Eklentisi (1 Viewer)

Credits
194
Fabriel forumdayken konu açtığında hep heyecanla okurdum , çok güzel konuları vardı acaba bugün ne yazmış ne yazacak diye beklerdim.
Eline sağlık üstad.

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
2,385
Bilgilendirme: Kullananlar için modüllerin güncellenmesi gerekir ki geliştiriciye bir rapor yolladım.Yaptığım testler de veri sızdırıyor.1-2 gün için de fix konusu açacağım.

W1se

Meee🐏
ez152
Credits
20
Sizlere harika bir eklenti önereceğim ve kullanmanızı tavsiye ederim uzun süredir kullanıyorum birden fazla tarayıcı da güvenlik eklentisi kullanıp tarayıcı yavaşlılığına son diyoruz.

Bu eklenti size neler sunacak birden fazla koruma modülünü içerir.

Örnek verecek olursam; Canvas finger print protection koruması için ayrı eklenti kurmanız gerek / web gl için ayrı / Referer controller için ayrı ayrı derken tarayıcı da artık eklenti çok olduğu gibi yavaşlılık olmaya da başlayacaktır.Bunun yerine geniş bir araç çantası kullanmak daha idealdir.

Resmi mağaza linkiniz kurulum için:

Bunla ilgili bir makale yazısı yayınladım incelemek isteyenler için ve imhatimin de bu konuya farklı bir yorum katarak paylaşmak istedim.

es

GnG

xxxx.com
majorrr
Credits
1,738
Sizlere harika bir eklenti önereceğim ve kullanmanızı tavsiye ederim uzun süredir kullanıyorum birden fazla tarayıcı da güvenlik eklentisi kullanıp tarayıcı yavaşlılığına son diyoruz.

Bu eklenti size neler sunacak birden fazla koruma modülünü içerir.

Örnek verecek olursam; Canvas finger print protection koruması için ayrı eklenti kurmanız gerek / web gl için ayrı / Referer controller için ayrı ayrı derken tarayıcı da artık eklenti çok olduğu gibi yavaşlılık olmaya da başlayacaktır.Bunun yerine geniş bir araç çantası kullanmak daha idealdir.

Resmi mağaza linkiniz kurulum için:

Bunla ilgili bir makale yazısı yayınladım incelemek isteyenler için ve imhatimin de bu konuya farklı bir yorum katarak paylaşmak istedim.

es

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar