Neler yeni

Türk defineciler (1 Viewer)

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,407
Kendilerine defineci derler ancak esasında mezar soyguncularıdır, bir hazine buldukları çok nadirdir genelde binlerce yıl önce vefat etmiş insanların mezarını eşelerler ve eser miktarda altın bulmayı umut ederler, içlerinde okadar alçakları vardırki buldukları naaşdaki yüzzükleri bile alır kullanırlar, ancak definecilik ile abad olan yok gibidir, birçoğu dinamitle kendini patlatır geberir gider veya azcık birşeyler birbirlerini keserler kehkeh: ülkenin definecisi bile kalitesiz ve rezil.

SpyWhite

kriptohaberleri.co
ez152
Credits
3,291
ÜLKEDE ÇALIŞARAK ZENGIN OLMAK IMKANSIZ GIBI BİŞEYDİR İNSLARDA UMUD EDİP BU YOLLARA DÜŞER SONLARIDA DEDİĞİN GİBİ OLUR

Credits
120
@Mectruy Dediklerine Hepsine katılıyorum Yapay tepe kazıpta toprak altında kalan Abi kardeş biliyorum 2tane el bombasını bağlayıp mağarayı uçurmaya çalışırken kör olanı biliyorum
Bu işler ZORDUR ve Maddi Manevi güçlü olmak lazım mezarların anasını ağlatıyorlar kısaca net kemikleri alıp götüren bilirim ben :D :DD: bu işleri en iyi bilen Suriye Ermenileri Unutmayın 2 tane tanıyorum Büyü olsun herşeyi biliyorlar Türkiyede anlıyan yok .

Credits
194
Kendilerine defineci derler ancak esasında mezar soyguncularıdır, bir hazine buldukları çok nadirdir genelde binlerce yıl önce vefat etmiş insanların mezarını eşelerler ve eser miktarda altın bulmayı umut ederler, içlerinde okadar alçakları vardırki buldukları naaşdaki yüzzükleri bile alır kullanırlar, ancak definecilik ile abad olan yok gibidir, birçoğu dinamitle kendini patlatır geberir gider veya azcık birşeyler birbirlerini keserler kehkeh: ülkenin definecisi bile kalitesiz ve rezil.
Evet geçenler de dinamit ile kendilerini patlatmışlardı AFAD tabi yine seferber olmuştu .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar