Neler yeni

Türkiye kıtlığa mı gidiyor? (2 Viewers)

Morningstar 

chmod 0777 god
titan
Credits
32,217
Gün itibariyle twitter'da gündem olmuş bir konu haline gelen bu resim ülkenin en bilindik marketlerinden birisinde çekildi.
Her müşterinin ürünleri sayılı şekillerde aldığı olayına hatırlarsanız venezuella'da denk gelmiştik. Artık aynı olay Türkiye'de de yaşanmaya başladı.
Bir çok Türk vatandaşı ise marketlerde toplu erzak alımı yaparak marketleri boşalttı.

FE0ZhbiWUAAgHrX.jpg

Credits
0
kimsenin sesi çıkmıyor twiterdan tweet atcagınıza sokaga dökülün daha etkili olur biz savaştan yeni çıksak ekonomi bundan daha iyi olurdu ekonomi beni etkilemez diyen varsa herkezi etkiliyor 4 kat zamları haftaya görüceksiniz

Z

Ziya

k19bfP.jpg

SpyWhite

kriptohaberleri.co
ez152
Credits
3,281
iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Bunu bırakıp gidiyorum siyasal Müslümanların götünü sikeyim....

The - FaysaL 

Faysal Erdem
ÖLÜMSÜZ
pentester
Credits
10
iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Bunu bırakıp gidiyorum siyasal Müslümanların götünü sikeyim....
Bidaha gelmicanmı yısıf abi @nela olarak gelirsin

Eray B 

humorhat.com
stad
Credits
552
bence baştaki kişinin müslüman( müslüman olduguna inanmıyorum ama) olması bizi bu duruma getirdi, söyleyeceklerim çok önemli ve siyaset okuyan çevremden duyduğum bi kaç şey var, ekoniminin düzelmesi uğraşılsa 1 yıl sürer, siyasetçilerimizin düzelmesi ise 2 yıl sürer. ancak eğitimimizin düzelmesi zorlasan 5 yılda anca düzelir. bizim eksikliğimiz ekonomi değil. Bizim eksikliğimiz cahil olmamız.

NEDEN Mİ BAŞIMIZDAKİ KİŞİ MÜSLÜMAN OLMASIN?

Amerikanın dünyayı yöneten bir devlet olduğunu düşünüyorum ve Tayyip müslüman diye bütün Türklere zarar veriliyor, bizene filistinden bizene suriyeden. Arkadaşlar gidin tarih okuyun Allah aşkına. Suriye yaklaşık 15 yıl önce bize düşmandı amk. Su savaşları vardı. Araplar bizden nefret ediyorlardı. Biz şimdi niye onlara kucak açıyoruz?
Ayrıca israil vs filistin olayındada haklı olan israil. Bu konuyuda araştırabilirsiniz doğru kaynaklardan. Müslümanlara karşı kötü bir niyetim yok ancak sakalı olan kişiyi hoca zannediyorlar aq. Aynı olayı f*tö de yapmadımı? Herkes hocam diyordu e şimdi noldu? Adam hoca değil orrr*spu cocuguymuş. Dini kullanarak bazı şeyleri sömürüyorlar ve bizim saf Türk halkımız kandırmanın en kolay yoluda bu "DİN"

ASIL KISIMI ŞUAN YAZIYORUM

Ülkemizde malesef eğitim sistemi çok kötü, ekonomiden önce eğitim sistemimizin düzeltimesi gerekli. Eğitim sistemi yüzünden çalışma isteğim yok. Okuldaki hocalara boşa beleşe maaş veriliyor. Okulumuzdaki hocalarımızın çoğu yaşlı ve ölmeyi unutmuş hepsi, hiç biriside emekliye ayrılmıyor :D taaa ki şu koronovirüs çıktı ya yemin ederim hepsi emekli oldu. Arkadaşlar bu emekliye ayrılmayan yaşlı hocalar yüzünden atanamayan binlerce genç öğretmen var ve öğretmen maaşlarına zam yapılmalı bence ama şu şartla: her 4 senede bir bütün öğretmenler sınava girmeli. Yüksek alan öğretmenler eğitimine devam etmeli düşük alan hocalar ise seneye olan sınava hazırlanmalı :) Çoğu hocamın Allah belasını versin, inşallah öğretmen günleri mutsuz geçer amin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar