Neler yeni

Türklerin algısı çok kolay yönetiliyor (imamoğlu) (1 Viewer)

Credits
0
Algı yönetimi nedir ? google'dan bir zahmet bakın bilmeyenler. Yazımı okumadan önce şunu bilmenizi isterimki işin siyasi boyutuna asla girmeyeceğim zira siyaset umrumda olmayan birşeydir, sadece amacım burda başarılı yönetilmiş bir sürece dikkat çekmek. Yoksa hayatını politikaya endekslemiş ve hergün siyasette ne oluyor bitiyor takip eden bir insanın "bence" zeka seviyesi düşüktür.

Türk milleti olarak algımız çok çabuk değiştiriliyor diye başlık atsamda dikkat çekmek amaçlı bir algı oluşturdum böylece konuma içinizdeki milliyetçiliği hafiften tetikleyerek bakmanızı sağladım, yoksa tüm insanlığın algısı yönetilir sadece türkler ile alakası yok. Bunun en büyük örneğide ekrem imamoğlu'nun belediye başkanı seçilmeside bir çeşit başarılı algı yönetimidir, süreci çok yakından takip eder ve incelerseniz bana hak verirsiniz, profesyonel bir şekilde süreç yönetilmiştir, bunun içine slogan, ve yansıtılan insan profili dahildir, hepsi bu algı yönetiminde en dikkat edilen unsurlar olmuştur. Algı yönetimi okadar başarılıydıki ekrem imamoğlunun chp'li olduğunu beyinler birtürlü kabul etmedi , mevcut hükümet bu oluşturulan algıyı yok etmek için müdahale etsede bu çabalar adeta vendetta'ya sıkılan kurşunlar gibiydi ve işe yaramıyordu çünkü arkasında büyük bir fikir vardı ve burda fikir dediğim aslında oluşturulan güçlü algıydı. Şuanda yine algı yönetimi olan ali babacan geliyor ve onun algısı hepsinden daha güçlü.

Beyni olan her canlı yönetilebilir, sonuçta bir antenden farkımız yok, algıcılar bazen bize verilen rutin sinyalleri kesip kendi sinyallerini yolluyorlar hepsi bu, turksat ne sinyal verirse televizyon ekranında onu görürsünüz , beyninize ne sinyal verilirse sizde onu görür ve inanırsınız. Birgün insanların beyin dalgaları ve işlem merkezi tamamen çözülecek ve tek sinyal ile uzaktan kumandalı oyuncak gibi hareket ettirileceğiz, böyle bir durumda artık insan olmanın bir amacı kalmayacaktır ve tabiri caizse sistem hacklenmiş olduğundan dünyaya formatı atmak gerekecektir yani yok olmamız gerekecek.

Kimisi buna piar çalışması iyiydi diyebilir ancak piar ve algı çok farklıdır, piar çok çabuk zedelenir bozulur , mesala futbolcu arda turan piar çalışması yapıyordu ancak kısa sürede bu piar çalışması yıkıldı, piar yaptıracağına algı yönetimi yaptırsaydı şuanda bu durumda olmazdı o_O
İşin özü bu istanbul seçimi algı yönetimi konusunda kusursuz bir örnekti konsept mükemmeldi.

Siz Hackerlerinde kullandığı sosyal mühendislikde dikkat çekici ve algı yönetiminin üvey kardeşi gibidir.

Son düzenleme:
Credits
0
dediklerine saygı duyuyorum fakat dediklerin tamamen hayal ürünü olduğunu düşünüyorum imamoğlunu yakından takip ediyorum çalışmalarını beğeniyorum binalı yıldırım kazansaydı istanbul belediyesi sömürülmeye devam ederdi halka yine hiç yansıtılmazdı ben hiç sol partiye oy vermemiş bir ülkücüyüm imamoğlu sayesındede belediye seçimlerindede 2 oyumu chpye verdim chp artık sol parti değil merkez partisidir hem solcuların hem sağcıların ortak bir partisidir Türkiye bu parti sayesinde birleşeceğıne inaniyorum

0x4

majorrr
Credits
0
@Onlinehacker CHP 1938 sonrası hiçbir zaman merkez parti olmamıştır, olmayı başaramamıştır. CHP 1923 ve 1938 arasında CHP'dir. kim ne derse desin CHP bu ülkede ana muhalefet partisidir hemde öyle bir muhalefettir ki her şeyiyle tüm birimleriyle il, ilçe teşkilatlanmalarıyla bile muhalefettir. Aklınıza gelen her şeye muhalefettir. Parti içinde alınmış kararlara bile muhalefet ederler. Örneğin CHP teşkilatları Türkiye'yi ve CHP'yi 500 yıl öteye götürebilecek bir proje geliştirsinler CHP teşkilatlarının içinde ki bir cenah buna karşı çıkacaktır. Daha sonra yine o cenah kendi karşı çıktıkları fikre de karşı çıkacaktır ve sonuç olarak loopa gireceklerdir. Runtime Error

Credits
186
dediklerine saygı duyuyorum fakat dediklerin tamamen hayal ürünü olduğunu düşünüyorum imamoğlunu yakından takip ediyorum çalışmalarını beğeniyorum binalı yıldırım kazansaydı istanbul belediyesi sömürülmeye devam ederdi halka yine hiç yansıtılmazdı ben hiç sol partiye oy vermemiş bir ülkücüyüm imamoğlu sayesındede belediye seçimlerindede 2 oyumu chpye verdim chp artık sol parti değil merkez partisidir hem solcuların hem sağcıların ortak bir partisidir Türkiye bu parti sayesinde birleşeceğıne inaniyorum

imamoğlunu yakından takip eden birisi olarak hangi çalışmalarını beğenip destekliyorsun? ek olarak binali yıldırım kazansaydı istanbul belediyesinin sömürüleceğini yazmışsın bir şey soracağım sana 25 yıldır chp tarafından yönetilen İzmir ile İstanbul'u kıyasla bakalım hangisi üstün gelecek. Sol partiye oy vermemiş bir ülkücü olduğunu söylemişsin iyi tamam da chp'nin artık sol parti değil merkez parti demen hangi mantığa sığar? senin gibilere kalsa hdp milliyetçi vatansever bir partidir hatta hdp vekilleri asla terör gruplarına destek vermez değil mi?

• Like
Tepkiler: 0x4
Credits
0
ülkücüler ve mhpliler bu ülkede yaşayan en boş ve saçma insan topluluğudur

Credits
0
imamoğlunu yakından takip eden birisi olarak hangi çalışmalarını beğenip destekliyorsun? ek olarak binali yıldırım kazansaydı istanbul belediyesinin sömürüleceğini yazmışsın bir şey soracağım sana 25 yıldır chp tarafından yönetilen İzmir ile İstanbul'u kıyasla bakalım hangisi üstün gelecek. Sol partiye oy vermemiş bir ülkücü olduğunu söylemişsin iyi tamam da chp'nin artık sol parti değil merkez parti demen hangi mantığa sığar? senin gibilere kalsa hdp milliyetçi vatansever bir partidir hatta hdp vekilleri asla terör gruplarına destek vermez değil mi?
yalnız şöyle bir şey söylemem gerekiyor bu konuda hiç bir partiyi tutmuyorum ilk şunu söyleyeyim

İzmir vs İstanbul demişsiniz hocam hizmet para ile olur. İzmirli olarak size sadece şunu söyleyeyim.
Ulaşıma İzmire 30.000 lira veriliyor İstanbula 14.000.000.000 lira
bir zahmet istanbul üstün gelsin

İzmir sadece vergiler ile bu güzelliğe sahipken üstüne devlet para verse ben düşünemiyorum

0x4

majorrr
Credits
0
yalnız şöyle bir şey söylemem gerekiyor bu konuda hiç bir partiyi tutmuyorum ilk şunu söyleyeyim

İzmir vs İstanbul demişsiniz hocam hizmet para ile olur. İzmirli olarak size sadece şunu söyleyeyim.
Ulaşıma İzmire 30.000 lira veriliyor İstanbula 14.000.000.000 lira
bir zahmet istanbul üstün gelsin

İzmir sadece vergiler ile bu güzelliğe sahipken üstüne devlet para verse ben düşünemiyorum

Rim İzmir'in en büyük problemi hiçbir şekilde yapılaşmaya izin verilmemesi ve kendi içinde çok fazla muhalefet olması kaldı ki İzmir'de toplu ulaşımda hala 1980lerin minibüsleri kullanılıyor. Bunu da geçtim maddi mevzuya gelince şuan para verilmiyor belki Ak Parti'nin 2000 yılında iktidarı aldığını düşünelim (2002 ama önceyi kabul edelim) 1999 İzmir'i ile İstanbul'u kıyaslayalım. Örneğin İzmir'de 2009 yılında 5 Milyon TL harcanarak Buca'da inşa edilen Atatürk tepesinin yerine halka hizmet edilebilirdi. Eğitim yuvaları açılıp isimleri Atatürk olabilirdi. Bizleri diktiğimiz taşlar ve bu uğurda harcadığımız paralar değil ilim ve ilim uğrunda harcadığımız zaman ile para kurtaracak.

Credits
0
haklısın bu heykel konusunda izmirde Atatürk bildiğin putlaştırıldı oraya buraya Atatürk Atatürk.

Sanarsın Türk tarihinde başka başbuğ yok.

Türk tarihinde yapılan icraatlere bakılırsa Atatürk hiç bir şey misal

Metehan ile Atatürk'ün yaptıkları kıyaslanabilir mi mesela ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar