Neler yeni

Telefon Rootlamak (1 Viewer)

Credits
194
Telefonun tüm yekilerine sahip olması için garanti dışına çıkaran tehlikeli eylem.
Genel de wifi hacklemek için yapan kitlenin yanı sıra geliştirmekte tema yüklemekte vs kullanan güzel kitlede vardır.
Bİlinçsizce yapılırsa telefon brick olur. Brick nedir derseniz tuğla yani telefonun tuğladan farkı kalmaz geri gelme ihtimali vardır ama düşüktür. Birde hard brick vardır bu hiç bir türlü açılmaz geri gelmez. kehkeh:
Gerekmedikçe rootlamayın. Elinizde ki cihazdan olmayın.

Credits
1,445
Telefonun tüm yekilerine sahip olması için garanti dışına çıkaran tehlikeli eylem.
Genel de wifi hacklemek için yapan kitlenin yanı sıra geliştirmekte tema yüklemekte vs kullanan güzel kitlede vardır.
Bİlinçsizce yapılırsa telefon brick olur. Brick nedir derseniz tuğla yani telefonun tuğladan farkı kalmaz geri gelme ihtimali vardır ama düşüktür. Birde hard brick vardır bu hiç bir türlü açılmaz geri gelmez. kehkeh:
Gerekmedikçe rootlamayın. Elinizde ki cihazdan olmayın.
ben eski teleofnumu rootladim bazen mobil toolllar oluyor root izni gerwkiyor onun için kullaniyorum bencede yeni telefonunuzu rootlamayn gecici root diye birsey yoktur bu arada rootu attktan sonra kaldirirsaniz bile garanti kapsami disina cikiyor

Vio's

♡ßing0|_♡
majorrr
Credits
364
Root=Telefonun icinden geçmek
Şuan eski telefonum rootlu onunda hafizası 8gb telefonu rootladıktan 2saat sonra bozmustum anakarti fln degismistik 200tl gibi birşeye root yüklemeyin gerekmedikce

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar