• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Telefonla Görüşerek Hedef Site Hackleme

Asi_KraL

İlgi çeken her şey zarar sağlar.
Öncelikle Merhaba co'lar.
Türkçe'm biraz bozuk ve hızlı düşündüğüm için devrik cümleler olabilir düzelttin.

Örnekleme yaparak anlatmak istedim.
Hedef Sitemiz : www.xxxx.com olsun.
Barındığı domain firması : isimtescil.net
Decicated aldıkları yer natro olsun.

Ben domain kimin adına kayıtlıymış dc yi nerden almışlar pek araştırmazdım ve nasıl yapılır bilmemde. Hacklemek isteyen arkadaşlar onlara erişir bana verirdi ben noktayı koyardım genelde böyle oldu.

Şimdi Domainin kimin adına kayıtlı olduğunu net öğrenmeniz lazım. yoksa tıraşa bağlarsınız.
isim soy isim doğum yeri ve tarihi mail adresi benim için yeterliydi.
Fakat şu dönemde firmalar T.C kayıt sistemli olduğu için onuda şart koşuyorlar.

Önce senaryoyu yazın benim olayım Alanya'da otelde tatildeyim tüm şifrelerim pc de kayıtlı ve acil maillerime girmem lazım hayat mayat meselesi diyordum :)
Firmayı aradınız ilk etapta sakin bir şekilde konuşun.
Tabiki sizden mail ya da kimlik fotoğrafı atmanızı istiye bilir.
İşte tam burda şaşırmış gibi panikleyin senaryoyu devreye sokun
Karşınızda ki operötürün konuşmasına izin vermeyin.
ve aradığınız saat onun mesai bitim saatine yakın olsun bunalmış olsun
ve psikolojisi şöyle çalışıcaktır. bir an önce bundan kurtulayım :)
Giriş bilgilerini vermemekte ısrar ederse, şu taktiğe geçin domaini yönlendirin ben maillerime bakayım tatilim bitip eve döndüğümde düzeltirim dersiniz. Kendinizi iş adamı gibi tanıtın size eksik yapmak istemeyecektir. Tatilte olduğunuzu bi kaç kez vurgulayın.
Şifrenizi nasıl hatırlayamıyorsunuz sorusuna ise ?
Benim bir çok domain firmasında üyeliğim var hepsinin şifresi hatta tüm şifrelerim farklı diyin.
Hazır cevap olmak çok önemli
dersinize iyi çalışın.

Bu arada bulun bir bilgi domain tekrar bi deneyelim bakalım hala etkilimiyiz ? :)

Şimdilik bu kadar daha sonra daha farklı konularda birlikte olmak üzere.
ben bu olayları sivil hayatımda da cok fazla kullanıyorum bir sonraki konuda anlatıcağım
görüşmek üzere