• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

TF-X mockup

Mectruy

Yaşlı Kurt
LV
0
 
Katılım
Haz 18, 2019
Mesajlar
905
Tepkime puanı
2,253
Puanları
693
Konum
Cehennem
Web sitesi
imhatimi.org

TF-X milli muharip savaş uçağımızın ilk mockup'ı yani maketi yayınlandı
Paris havacılık fuarında yayınlanmış.

Makete bakarak yorumlarınız nasıl olur ?

Bence maketi bile sağlam duruyor.tfx.jpg
İranın Kahhar F-313 uçağına bakın bide. Sakat doğmuş gibi

f313_0_0.jpg

mockup nedir ?: İmalat ve tasarımda, bir mockup veya mock-up, öğretim, gösteri, tasarım değerlendirme, tanıtım ve diğer amaçlar için kullanılan bir tasarım veya cihazın ölçekli veya tam boyutlu bir modelidir.​
 

CeKu

LV
0
 
Katılım
Haz 19, 2019
Mesajlar
7
Tepkime puanı
4
Puanları
3
ooo efendim sizlerde takip ediyorsunuz dimah ??
 

c10

Один раз
LV
0
 
Katılım
Haz 19, 2019
Mesajlar
31
Tepkime puanı
18
Puanları
8
Hayırlısı olsun diyelim, her ne kadar çoğu parçası yurtdışından olsada bir yerden başlamak lazım :unsure:
 

Üstad

Boss of Web
LV
0
 
Katılım
Mar 24, 2020
Mesajlar
54
Tepkime puanı
28
Puanları
8
Konum
Space
%100 milli neyimiz var ki, dilimizin %100'ü bile bize ait değil :confused:
Kardeşim mesaj güncel değil fakat mesele sürekli güncel. Siz de eminim kendi bildiginiz konularda bilmeyen başkasının atıp tutmasından müzdaripsinizdir. Heh eğer böyleyse aynı şeyi siz de yapmayın. Bana bu teknoloji çağında %100 yerli üretilen tek bir jet, uçak, tank gosterin. Burada hic bir sekilde vatan millet sakarya duyarı ya da asla hukumeti hakli cikarma cabam yok ki ben de uyguladiklari politikalardan memnun degilim. Kendi bildigim konuda konusacak olursam bu dönemde %100 üretim gerçekten çok mümkün değil. Siz kâr ediyormuyuz? ona bakın. Işimiz dustugunde isimize yariyor mu? Her turlu haklari bizde mi? vs. Neyse uzatmayacağım ama şunu da ekliyeyim bu hükümetin saçma savunma sanayii politikalarini degistirmez. İşi bilen insanları liyakat ile oluatursa idi şu an çok başkaydı. (Bkz. Altay tankı meselesi) bilmeyenler icin musait zamanda aciklayabilirim aslında. Neyse işte bu medyadaki her gordugunuz habere atlamayin. Her soylenene inanmayin. Aklinizi bosuna tasimiyorsunuz. Kullanın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst