• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Ubh Tool

NUKE

Lonely
Selam Dostlarım ben NUKE ubh tool nedir ? kısaca wordpress eklentisi olan bu toll wp sitelere shell sokmaya yarar diyebilirz kurulum kolay zaten eklenti kısmından dosyayı seçiyorsnuz otomatik yükleniyor sonra menü bara ubh yazısı geliyor upload kısmına gidip shellimizi yüklüyoruz ve bize shelin olduğu dizinin linkini veriyor ve evet bu kadar kolay aşağıda indirme linkini verdim like ve yorum atarak görebilirsiniz iyi günler
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

RedSamuray

𝒪𝓁𝒹 𝒜𝓃𝒹 𝐹𝓇𝓊𝓈𝓉𝓇𝒶𝓉𝑒𝒹
Selam Dostlarım ben NUKE ubh tool nedir ? kısaca wordpress eklentisi olan bu toll wp sitelere shell sokmaya yarar diyebilirz kurulum kolay zaten eklenti kısmından dosyayı seçiyorsnuz otomatik yükleniyor sonra menü bara ubh yazısı geliyor upload kısmına gidip shellimizi yüklüyoruz ve bize shelin olduğu dizinin linkini veriyor ve evet bu kadar kolay aşağıda indirme linkini verdim like ve yorum atarak görebilirsiniz iyi günler
[Hidden content]
eline sağlık kankam

Üst Alt