Neler yeni
Credits
1,445
Merhaba Dostlarım Ben NUKE

Bu Tool benim yazdığım ilk Hack forum tool aslıdna şuan sorsanız visual basic ile ilgili bayağı şeyi unutmuşumdur çünkü visual basicten sonra c c sharp cpp php ve en son python hatta bi ara javaya bile girip yarıda bırakmışlığım var sonuç olarak c++ ve python ile devam ediyorum pythonuda kısa sürede bayağı önemli kütühanlerinide kavradım gayet rahat bir dil ama c++ ile kıyaslanınca öyle bence c sharp ve php pythondan daha basit mevzuyu pekte uzatmadan sizlerle paylaşmak istiyorum kodlarınıda verdim bakamanız açısından export edipte verdim ama ddostan nefret ederim atandanda hiç haz duymama aptalca bir durum eskiden beri özelikle 1.6 serverını vuranlardan beri bu tür insanlardan nefret ederim ozamanda sadece öğrenme amaçlı yapmıştım zaten yazması kolay bir hack tool olduğu içinde bu toolu yazma gereğinde bulundum sizdende aynı hassasiyeti bekliyorum iyi forumlar (görmeniz için like yeterlidir)

Hidden content
Konuyu Görebilmeniz için "Beğenmeniz ve Yorum yapmaniz" Gerekir.

Son düzenleme:

Tüfekçi 

YAŞAMAK İÇİN SOSYALİZM
stad
Credits
60

Bu Tool benim yazdığım ilk hack tool aslıdna şuan sorsanız visual basic ile ilgili bayağı şeyi unutmuşumdur çünkü visual basicten sonra c c sharp cpp php ve en son python hatta bi ara javaya bile girip yarıda bırakmışlığım var sonuç olarak c++ ve python ile devam ediyorum pythonuda kısa sürede bayağı önemli kütühanlerinide kavradım gayet rahat bir dil ama c++ ile kıyaslanınca öyle bence c sharp ve php pythondan daha basit mevzuyu pekte uzatmadan sizlerle paylaşmak istiyorum kodlarınıda verdim bakamanız açısından export edipte verdim ama ddostan nefret ederim atandanda hiç haz duymama aptalca bir durum eskiden beri özelikle 1.6 serverını vuranlardan beri bu tür insanlardan nefret ederim ozamanda sadece öğrenme amaçlı yapmıştım zaten yazması kolay bir hack tool olduğu içinde bu toolu yazma gereğinde bulundum sizdende aynı hassasiyeti bekliyorum iyi forumlar (görmeniz için like yeterlidir)

[Hidden content]
Eline sağlık peki hangi program üzerine kullanabiliriz orayı tam anlamadım

Credits
40

Bu Tool benim yazdığım ilk hack tool aslıdna şuan sorsanız visual basic ile ilgili bayağı şeyi unutmuşumdur çünkü visual basicten sonra c c sharp cpp php ve en son python hatta bi ara javaya bile girip yarıda bırakmışlığım var sonuç olarak c++ ve python ile devam ediyorum pythonuda kısa sürede bayağı önemli kütühanlerinide kavradım gayet rahat bir dil ama c++ ile kıyaslanınca öyle bence c sharp ve php pythondan daha basit mevzuyu pekte uzatmadan sizlerle paylaşmak istiyorum kodlarınıda verdim bakamanız açısından export edipte verdim ama ddostan nefret ederim atandanda hiç haz duymama aptalca bir durum eskiden beri özelikle 1.6 serverını vuranlardan beri bu tür insanlardan nefret ederim ozamanda sadece öğrenme amaçlı yapmıştım zaten yazması kolay bir hack tool olduğu içinde bu toolu yazma gereğinde bulundum sizdende aynı hassasiyeti bekliyorum iyi forumlar (görmeniz için like yeterlidir)

[Hidden content]
adad

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar