Neler yeni

Help Web Developer olmak (1 Viewer)

KarooNz

cokgec
kidemli152
Credits
3,025
Merhaba Dostlar 14 Yaşındayım.
Yaz Tatilinde Web Developerı olmak istiyorum ve bu konu hakkında çalışmalar yapmak istiyorum.

Sizce Nereden Başlamalıyım.

Yardımcı Olursanız Çok sevinirim.

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,669
Merhaba Dostlar 14 Yaşındayım.
Yaz Tatilinde Web Developerı olmak istiyorum ve bu konu hakkında çalışmalar yapmak istiyorum.

Sizce Nereden Başlamalıyım.

Yardımcı Olursanız Çok sevinirim.
front end ögren ilk önce html css sonrasında js, php, sql ve nodejs ogren kendi kendine basit html-css tasarımlar yaparak geliştirebilirsin kendini

Credits
711
backend yazmak istiyorsan php ile direk başla ama hiç html css temelin yoksa hazır temanın üstüne bile script yazman zor olur biraz html css için temel at.

CarbonFiber

Rainbow, HeadShot!
uzmannnnn
cracker
Credits
522
front end ögren ilk önce html css sonrasında js, php, sql ve nodejs ogren kendi kendine basit html-css tasarımlar yaparak geliştirebilirsin kendini
Hocam Önce İngilizce Seviyesini Tartıp , Inctre Dizimini Ve Kullanabileceği Apormatif Yönlerini Öğrenip Yavaş Yavaş İlerlese Daha Verimli Olmazmı? Direk Sonuca Atmışsınız Çocuğu :D Çocuk Yeniyim Diyor.

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,669
Hocam Önce İngilizce Seviyesini Tartıp , Inctre Dizimini Ve Kullanabileceği Apormatif Yönlerini Öğrenip Yavaş Yavaş İlerlese Daha Verimli Olmazmı? Direk Sonuca Atmışsınız Çocuğu :D Çocuk Yeniyim Diyor.
html css js gibi basic dillerde zaten kendini geliştirir az çok kavrar neyin ne oldugunu ondan sonra php ye geçerse komple algoritmayı kavrar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar