• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Webcam Hackleme

NUKE

LORD OF İMHA TİMİ
MERHABA DOSTLARIM BEN DÜK NÜKIM BU GÜN NASIL WEBCAM HACKLERİZ ONU ÖRENİCEZ KONUYA GEÇMEDEN LİKE ATINKİ MEC FORMDA STATÜ VERSİN DİYOR VE KONUYA GEÇİYORUM

Not; İşlemler kali linux üzerinden yapılmaktadır

Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.
Evet birçok kişi exploit konusunda sorun yaşadığı için böyle bir yöntemle anlattım like atın bana destek olun konuların devamı için desteğe ihitiyacım var ii günler

Son düzenleme:

JFoundlow

ÖLMÜŞ
Bakalım

Edit:Bu Amk yöntemi işe yaramıyor anlayın aynısını kriptonda açdı aynı mantık sadice tools farklı kurban linke tıkladığı zaman kamerayı açalımmı diye soruyor gerizejalı değils kurban açtırmaz

NUKE

LORD OF İMHA TİMİ
Bakalım

Edit:Bu Amk yöntemi işe yaramıyor anlayın aynısını kriptonda açdı aynı mantık sadice tools farklı kurban linke tıkladığı zaman kamerayı açalımmı diye soruyor gerizejalı değils kurban açtırmaz
aslında doru seneryoyla çalınır 5 yıl önce bi site vardı unuttum ondada boyle link atıyordun tıklıyordu felan ben ozaman mobese izlemenin yontrmibi buldum diye kandırmıştım bizimkileri onlarda açmıştı exploit yöntemini yapamayanlar için açtım zaten