Neler yeni

Webciler Yardım (1 Viewer)

Credits
0
en iyi site hacklemenin yolu nelerdir her bir ağızdan farklı bir şey duyuyorum bilen biri varsa yardımcı olabilirmi pls ?

StureZ 

İmthack.com/forum
stad
Credits
2,767
bende tam bilmiyorum daha önce Hack forum alemine hiç girmedim yaşımdan dolayı bende başlayacağım sana tavsiyem kendini geliştir yazılım dili öğren örneğin php falan Xenforo eğitime başla zamanın varsa

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,331
:) en iyi hackleme yolu diye birşey yoktur.

her sitede sqlinj olacak rfi olacak rce olacak diye birşey yok, bu üçünün olmadığı yerde belki boktan bi arbitrary file upload vardır.
en iyi diye birşey yoktur, kimi zaman en iyisi sql olurken kimi zaman en iyisi rce olur bu siteden siteye değişiklik gösterir.

bir açığı sömürmekten ziyade, onu bulmakdır en önemli olan, avını karada ararken gökte bulabilirsin.
iyice araştır.

Credits
0
:) en iyi hackleme yolu diye birşey yoktur.

her sitede sqlinj olacak rfi olacak rce olacak diye birşey yok, bu üçünün olmadığı yerde belki boktan bi arbitrary file upload vardır.
en iyi diye birşey yoktur, kimi zaman en iyisi sql olurken kimi zaman en iyisi rce olur bu siteden siteye değişiklik gösterir.

bir açığı sömürmekten ziyade, onu bulmakdır en önemli olan, avını karada ararken gökte bulabilirsin.
iyice araştır.
:) saol bebeğim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar