Neler yeni

WhatsApp gizliliği aşmak ve adım adım takip (1 Viewer)

SpyWhite

kriptohaberleri.co
ez152
Credits
3,281
c10
Mesaj tarihi: 22.02.2015 03:03:49

overview.png
WhatsSpy Public adındaki yeni geliştirilen yazılım sayesinde WhatsApp kullanıcılarının gizlilik ayarlarını bypass ederek takip etmek mümkün. İstenilen kullanıcının online olup olmadığı, hangi zaman aralıklarında online olduğu, durum güncellemesinin ne olduğunu dışarıya gizlemiş bile olsa anlık olarak takip ederek değişimler kaydedilebiliyor. WhatsSpy bunları yaparken hiçbir hack veya illegal yöntem kullanmıyor. Yani aktif olarak başkasının hesabına bir saldırı gerçekleşmiyor. Web tabanlı geliştirilen WhatsSpy Public uygulamasında arabirim üzerinden aktiviteleri tarihler bazında arşiv şeklinde görmek ve karşılaştırmakta mümkün. Uygulamanın çalışması için root edilmiş bir Android cihaz, PHP/Apache/PostgreSQL ve 24/7 çalışan bir sunucu gerekli oluyor. Aynı zamanda ikinci bir WhatsApp hesabı da gerekli oluyor. Kaynak : https://gitlab.maikel.pro/maikeldus/WhatsSpy-Public/wikis/home A'dan Z'ye adım adım kurulum anlatılmaktadır.

Yorum

By_KatiLhacker
Mesaj tarihi: 22.02.2015 05:02:53
Adam ugraşıyor okadar gizleniyor sizde ugraşıp bu gizliliği çözmeye çalışıyonuz :-* Herkes işsiz aq

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar