• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

WhatsApp Hack

xkrumanl

Özel Ekip
LV
0
 
Katılım
Nis 22, 2020
Mesajlar
362
Tepkime puanı
850
Puanları
143
Awards
1
Konum
Sızma ve Prestij Ekibi
Web sitesi
anonfiles.com
Selamlar herkese biliyorsunuz en kırılgan ve zayıf sistem insanlardır. Bizler sosyal mühendislik sayesinde karşıdaki kişileri etkileyebilir, algılarını yönetebiliriz. Sizlere WhatsApp hackleme yöntemini göstericem. Tek sorun şu ki bunu yaparken kurban ile yan yana yada beraber olmalısınız. Evet konumuza geçelim.

(Hide koymuyorum eğer hoşunuza giderse yorum ve beğeni bırakabilirsiniz)

Evet şimdi yapmamız gereken ilk şey telefonumuza WhatScan uygulamasını indirmek. Resimlerle desteklemek isterdim fakat şuan bilgisayarımdan uzaktayım takıldığınız yer olursa yorumlarda belirtin görmezsem özel mesaj atabilirsiniz. Kaldığımız yerden devam edelim uygulamayı indirdikten sonra açarsak ekrana barkod gelmiş olur o barkod bizim için aşırı önemlidir. Telefonumuzu ilk olarak sessize alıyoruz ve barkodu açıp ekran kilidini kapayarak telefonu arka cebimize koyuyoruz. Şimdi sosyal mühendislik vakti geldi.. Evet hedef kişi eğer yakın bir arkadaşınız ise ona fotoğraf çekmek istediğinizi söyleyin ve ona bi yerde poz vermesini söyleyin o size telefonunun kamerasını açıp verecektir. Onun telefonundan gidip WhatsApp Web e girin ve kendi telefonunuzdan barkodu taratın. Bütün konuşmalar telefonunuza aktarıldı! Şimdi hemen bildirimlerden WhatsApp bildirimlerini kapayın. Arkadaşınız halen fotoğraf çektiğiniz düşünüyor şüphelenmemesi için ona ara sıra şöyle dur gibi sözler söyleyin en sonunda ise gerçekten iki telefonda da kamerayı açın ve bir kaç tane şekilli fotoğraf çekin zaten bu WhatsApp işlemi 10-15 saniyelik bir işlem hiç çaktırmadan sırıtmadan yapabilirsiniz. Bundan sonrası sizin eğlencenize kalır. Artık hesaba sahipsinizdir ve trolleyebilirsiniz. Aynı şekil farklı senaryolar ile farklı kişilere hatta tanımadığınız kişilere dahi yapabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst