Neler yeni

!! WhatsApp Kapatma Methodu !! (1 Viewer)

Credits
0
Hepinize Merhaba Ben R@@T

Size İster Süreli İster Kalıcı WhatsApp Kapatma Methodunu Öğreteceğim

Yapacağımız işlemler

1- Kurbanımızın Numarasını Alan Koduyla (+90) Telefon Marka Modelini Bilmemiz Gerekiyor

2- WhatsApp'ın Destek Mailini Bilmemiz Gerekiyor ( [email protected] )

3-Yeni Bir Gmail Hesabı Açıyoruz Yada Sizin Bir Gmail Hesabınız Varsa Onu Kullanabilirsiniz, Yeni Bir Mail Yazıyoruz Mailimiz [email protected] Adlı Adrese Gidecek Mesaja İse Şunları Yazıyoruz..
"Dün Gece Telefonum Çalındı Whatsapp Mesajlarımı Başkasının Okumasını İstemiyorum Whatsapp Hesabımın Dondurulmasını Talep Ediyorum"
Şeklinde Yazarak Gönderiyoruz, İsteğe Göre Başka Şeylerde Eklenebilir Tabiki Bu Size Kalmış..

4- Size Max 10 Dakika İçerisinde Yeni Bir Mail Gelecek, O Mailde Telefon Modelinizi Ve Numaranızı İsteyecek, Telefon Modelinizi Ve Telefon Numaranızı Yazın (Telefon Numarasını Ülke Kodu İle Birlikte Yazın, Türkiye +90) Daha Sonra Yine [email protected] Adresine Gönderin, 48 Saat İçerisinde Hesabınız Donduruldu Diye Mail Gelecektir, Eğer 30 Gün Boyunca "Telefonumu Geri Aldım Whatsapp Hesabım Yeniden Aktive Edilsin" Diye Mesaj Atmassanız O Numara Üzerinden Bir Daha Whatsapp Açılamayacaktır, Yani Hesabı Kalıcı Olarak Kapatmış Olacaksınız.

Beğenmeyi Ve Yorum Atmayı Unutmayın

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar