• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

WIFI Guard For Windows

Kripton

LV
0
 
Katılım
Haz 21, 2019
Mesajlar
306
Tepkime puanı
669
Puanları
93
Bir WiFi ağına sahipseniz ve bağlantınız çok iyi değilse, komşunuzun bu bağlantıyı 'ödünç almış' olması çok muhtemel. Bu durumdan kaçınmak için, WIFI Guard kimin ağınıza bağlandığını görmenize izin verir.

Bilgisayarların ismini, MAC adreslerini ve bağlı oldukları IP adreslerini görebilirsiniz. Sadece tek bir tıkla kişiselleştirilmiş bir isim ekleyip güvenilir cihazları işaretleyebilirsiniz.

WIFI Guard uygulamasını her an ağınızı kontrol etmek ya da bilinmeyen bir cihaz ağınıza bağlandığında haber almak için kurabilirsiniz, böylece listeyi kontrol etmek için endişelenmenize gerek kalmaz, tek yapmanız gereken simge durumuna getirmek; böylece sistem tepsisinde kalır.

Ayrıca yazı dosyası olarak cihazların listesini gönderme olasılığı sunar, böylece güvenilir cihazlar listesinin bir kopyasını elinizde bulundurabilirsiniz.

WIFI Guard ağınızı bilinmeyen cihazlardan korumak ya da en basit haliyle bağlı olan kişilerin IP ve MAC'lerini görmek için kullanabilirsiniz.

Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst