Neler yeni

Windows'un kötü olduğu halde kullanılması (1 Viewer)

Credits
194
Tamamiyle uygulama destekleri ve popülerite ile alakalı .
Niye kullanıyorsunuz o çöp sistemi anlamıyorum mis gibi linux varken...
Kapalı kaynak kod , mavi ekran , hatalar , yavaşlık gerçekten berbat bir sistem.
Lİnux geçin Linux

HackerWhoAmI

Ölürüm Türkiyem..!
majorrr
Credits
56
PC sadece beniim olsa bende kullanmicamda kardeslerim falan odev yapiyo vericem eline pc yi abi bune dicekler .d

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Credits
285
Windowsta birçok şey arakda çalışıyor gerekli gereksiz. Linuxta kurulum yapman gerekiyor zaman alabiliyor(örnek: exe çalıştırmn için wine kurmak). Ama bence linux daha iyi çoğunluk görsel değilde kodlarla hallettiğimiz bir araç.

Credits
33
Tamamiyle uygulama destekleri ve popülerite ile alakalı .
Niye kullanıyorsunuz o çöp sistemi anlamıyorum mis gibi linux varken...
Kapalı kaynak kod , mavi ekran , hatalar , yavaşlık gerçekten berbat bir sistem.
Lİnux geçin Linux
csgo oynarken linuxun /etc bilmem ney hatası vermesi,kodlama yaparken (python için) exe çevirirken python2 sürümüyle karıştırması ve python2 yolunu değiştirmek zorunda kalmam,login ekranında sürekli loopa girmesi ve /boot klasörünü yeniden editlemek zorunda kalmamam dışında başka problemim yok linuxla :)

Credits
33
ne alaka cc,cs6 bütün photoshop sürümleri linuxta da çalışır ben kendim bizzat 7 ay kullandım illustrator ve cc 2017 hemde wine olmadan direk çift tıklayıp açabiliyosun, parrot,kali2018,blackarch,arch,ubuntu,backbox sürümlerinde sorunsuz kullandım....

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar