Neler yeni

XenForo RCE Exploit (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Credits
194
Dur dur sakin ol kehkeh:
Forum yöneticilerinin yüreğini ağızına getiren cümle.
Çıkarsa ortalığın karışacağı her yerin index karmaşasına bürüneceği exploit.

Credits
194
Bulduğunuzu düşünün ?
Hacklenmedik forum bırakmazsınız , azıcık şerefiniz varsa tabi kendi forumunuzu hacklemezsiniz.

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,239
Bulduğunuzu düşünün ?
Hacklenmedik forum bırakmazsınız , azıcık şerefiniz varsa tabi kendi forumunuzu hacklemezsiniz.

Açık konuşuyum eline exploit geçipte hergün selam verdiği adamın sitesini hacklemicek kadar şerefli insan sayısı nadir sayıda, hergün kanka, abi diyen adamların eline exploit yada bug geçmeyiversin.. Çok yaşadık zamanında bu durumları, hatamız insanlara güvenmekti , ama sağolsun herkes el birliği ile güven duygumuzu yok etti, şimdi birisi selam dese ardında birşey arıyorum.. Ama hala yanımızda çok düzgün çocuklar var spy-hackerzde olsun burda olsun var yani düzgün insanlar hala var ve sayıları çoğalır umarım.

Credits
1,445
vbulletin çıksa efsane olur bu arada bende hacklenecez diye yüreğim ağzıma geldi böyle bir konu niye açtın

Credits
194
vbulletin çıksa efsane olur bu arada bende hacklenecez diye yüreğim ağzıma geldi böyle bir konu niye açtın
vbulletin çıkmıştı geçen RCE forumda konusu var hatta mec açmıştı.
Niye böyle bir konu açtım bilmiyorum aklıma geldi bunu sorgulamak mantıklı değil :D

Credits
1,445
vbulletin çıkmıştı geçen RCE forumda konusu var hatta mec açmıştı.
Niye böyle bir konu açtım bilmiyorum aklıma geldi bunu sorgulamak mantıklı değil :D
konun linkini atsana bana pmden konuyu kilitliyorm sakin oln daha cikmadi exploit ciktigi zaman dusunuruz kaosa sebibeyetten 20 yıl hapis cezası sana

Credits
194
konun linkini atsana bana pmden konuyu kilitliyorm sakin oln daha cikmadi exploit ciktigi zaman dusunuruz kaosa sebibeyetten 20 yıl hapis cezası sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar