• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Yamultucu v1 DDOS/FLOOD Programı indir

Mectruy

Yaşlı Kurt

Sevgili imt üyeleri bir süredir x0rz ile birlikte yürüttüğümüz Yamultucu isimli ddos programı projemiz ilk versiyonu kullanıma hazırdır. Umarım sizler için kullanışlı bir yazılımdır, x0rz zaten hepinizin bildiği üzere bu yazılım işlerinde ustalaşmış bir arkadaşımızdır, tüm detaylarıyla uğraşılmış bir programdır.

PROGRAM ÖZELLİKLERİ
C# ile kodlanmıştır
Multithread ile seri işlem.
Eşzamanlı istek (tüm urllere)
Saldırı süresi bittiği anda beklemeye geçer.


[IMG]


Yazılımda lisans sistemi vardır ve her lisans 2 sene gibi bir süreyle ücretsiz olarak sağlanacaktır. Programı indirdikten sonra karşınıza şöyle bir lisans sorgulama ekranı gelecektir.

[IMG]


Sistem No kısmını lisans talep ederken kullanacaksınız, bunu yapmamızdaki amaç ise programın sadece sizin bilgisayarınızda çalışmasını sağlamak, lisans tek bilgisayar için geçerli olacaktır.

ddos.php (bu dosyada değişiklikler yapabilirsiniz, saldırıyı arttıracak şekilde kişisel modifikasyonlarınızı yapabilirsiniz.
indir : dosya ek olarka yüklenmiştir alttan indirebilirsiniz ddos.txt

ddos.php
'de değişim yapacaksanız veya baştan sona değişecekseniz uymanız gereken 4 _post parametresi vardır, bu parametreler değişmediği sürece program uzun seneler tarafınızdan kullanılır ve çalışır.

_POST PARAMETRELERİ
PHP:
$site = $_GET['site'];
$sayfa = $_GET['sayfa'];
$port = $_GET['port'];
$exec_time = $_GET['time'];

Yamultucu download
https://mega.nz/#!5YghESQa!EZnGDFoCJIbDJgM46R-p6ONOxn6lstzGIsEFjgtoZ1M

Programı indirdikten sonra lisans talep etmek için konu altından yazabilirsiniz.

Programı kullandıktan sonra önerilerinizi yine konu altında yapabilirsiniz 2. versiyonu için dikkate alınacaktır ve program geliştirilmeye devam edecektir.


IMT Software sundu.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Emeğiniz için Teşekkürler..

Lisans Alabilirmiyim?

AF55FF1D2C365C97D0926D69DAD02B10
 
Son düzenleme:
Üst