Neler yeni

Yardim (1 Viewer)

Credits
26
Bu urlde id gibi değerlerin gozukmedigi sitelerde örnek:example.com/promo.php mesela bu sitede SQL bulma sömürme videosu vardı ytde şimdi ise bulamıyorum sizde var mi veya konuda olur bunu anlatan kaynak var mı? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,613
Bu urlde id gibi değerlerin gozukmedigi sitelerde örnek:example.com/promo.php mesela bu sitede SQL bulma sömürme videosu vardı ytde şimdi ise bulamıyorum sizde var mi veya konuda olur bunu anlatan kaynak var mı? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler
Post methodu kullanılıyorsa postsqli arayabilirsin cookieleri incele, html to sql araştır

Credits
26
Post methodu kullanılıyorsa postsqli arayabilirsin cookieleri incele, html to sql araştır
Post SQL değildi hocam hatırladığım kadarıyla example.com/inject mesela sitenin sonuna + koyup order by gibi kodlar calistiriyordu mesela example.com/inject+order+by gibisinden teşekkürler ilgilendiğin için belki ben yanlış hatirliyo olabilirm böyle birşey yoksa

Semtex 

MaJesTe
majorrr
Credits
3,336
Manuel SQL biliyorum sadece bu eleman
?id= olmayan sitelerde bi nevi gizlenmiş sitelerde varmis gibi database cekiyor yani sitede form yok ?id= kısmı ise gizlenmiş bu sitelerde database çekmeyi soruyorum
Manüel sql ile bu şekilde database çekebilirsin senin dediğin olay büyük ihtimalle tabloları sevmektir gidip onuda araştırman gereklidir dostum id olmadan cekmekten bahsediyorsan birçok kaynak bulunmakta gönlüm isterdiki anlatmayı ama zamanın yok

iComsium

Kaçıncı kez yokluğunla sabahladım.
ez152
Credits
0
Ufak ipucu vereyim id değerlerini kendin ekleyebilirsin
sallama id değerleri kendisi oluyor ama söyle olabilir /3/ bu sayfa id değeri 3 ü açsın sen / dan sonra ?id=3 yazarsan yine aynısını acar ve bu sefer aynı sayfayı id değeri ile açarsın o zaman ' attıgında sql hatası varsa çekersin

Son düzenleme:

iComsium

Kaçıncı kez yokluğunla sabahladım.
ez152
Credits
0
Tamam kendim araştıracağım anlaşılan
knk sql olması ıcın ılla ıd değerı olmasına gerek yok sonuna ' at sayfaların yıne hata alırsın veya sayfa değişir onlara normal ıd de denedıgın gıbı manuel deneme yapabılırsın veya sqlmap'ın ıcıne atabılırsın
11.png

Son düzenleme:
Credits
26
knk sql olması ıcın ılla ıd değerı olmasına gerek yok sonuna ' at sayfaların yıne hata alırsın veya sayfa değişir onlara normal ıd de denedıgın gıbı manuel deneme yapabılırsın veya sqlmap'ın ıcıne atabılırsın
Ekli dosyayı görüntüle 5062
İd değeri olması gerek yok onu araştırıyorum bende id değeri olmadan veritabanından veri çekerken oluşan SQL açığına sızmayı herkese teşekkürler sağolun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar