Neler yeni

Duyuru Yaşayan Efsane ''Mectruy'' nin Son Güncel Röportajı (1 Viewer)

01 

bozar mı sandın acılar?
Credits
1,736
Sevgili İmhatimi ailemiz,

@Eray B arkadaşımız, yaşayan efsane ve kurucumuz @Mectruy ile son güncel bir röportaj gerçekleştirerek, bizlerin ve Türk Hack forum tarihinin hafızasına not düşerek harika bir iş çıkarttı.

İkisine de teşekkürü borç biliriz.

Peki, dostu da, düşmanı da, senelerdir hiç bitmeyen, kim bu @Mectruy ?

Röportaja aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,391
berhudar olun arkadaşlar , herzaman mütevazi olmaya çalıştım dost kazanmaya çalıştım kibir insana sadece arkadaş kaybettirir, bizde bir insanız hatamızla doğrumuzla devam ediyoruz, amaç tabiki doğru işleri daha çok yapabilmek çünkü doğruluk ve yanlışlıklar sizin karakterinizi birlikte oluşturur, baskın gelen trafın doğruluk olmasını temenni ediyorum buradaki tüm arkadaşlarım kardeşlerim ve belkide büyüklerim için.

not: bundan 10 sene önce hedef 2023 diyordum imt için, bunu yazdığımda herkes gülüyordu, imkansız abi diyorlardı, işte demek imkansız değilmiş

Credits
7,978

@Eray B arkadaşımız, yaşayan efsane ve kurucumuz @Mectruy ile son güncel bir röportaj gerçekleştirerek, bizlerin ve Türk hack tarihinin hafızasına not düşerek harika bir iş çıkarttı.

röportaj cok güzel olmus ve birazda bilgi orenmiş oldu 2 sininde eline saglık teşekür ederiz

Credits
301
IMT eski hallerini hatırlarım da kayıt olmak için girdiğimizde Kafam ne zaman eserse ozaman derdi üyelik kayıt tarihlerine ozamanlar burda başka bir takım vardı kimler kaldı kimler gitti bilmiyorum ama çoğu IMT ile reelde tanışıklığım var kimileri iyi görünen çıkarcı (kaşardır) :D kimileri ile hala telefonda bile arayıp hal hatır sorarım ki bunlardan en yakını @baDsectQr müdürümdür. Mec başkanıda arada yakalarım telefondan. Uzun uzadıya yazdım biraz ama işin özeti dostluklar samimi olursa baki kalır 20 yıllık sanal yaşamımdan bunu kesin ve net edindim bir görüş bu.

Private.

Falanlar ve Filanlar
kidemli152
Credits
1,403

@Eray B arkadaşımız, yaşayan efsane ve kurucumuz @Mectruy ile son güncel bir röportaj gerçekleştirerek, bizlerin ve Türk hack tarihinin hafızasına not düşerek harika bir iş çıkarttı.

İyi olmus

ACE Veen

Cyxna ~ ACE
majorrr
Credits
3,847

güzel

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar