Neler yeni

Haber YemekSepeti Hacklendi (1 Viewer)

Witcher 

QeyFrQ
titan
Credits
1,763
Hogwarts_Rainbow-3.gif

ff7047d36f9d10837315488992a5f634.jpg

Hogwarts_Rainbow-3.gif

[email protected] uzantısından gelen maili aynı şekilde buraya yazıyorum.
Hogwarts_Rainbow-3.gif

Hidden content
Konuyu Görebilmeniz için "Beğenmeniz ve Yorum yapmaniz" Gerekir.

Son düzenleme:

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
2,385
Çok büyük bir düşüş yaşar arkasına çok öneride bulunmama rağmen umursamadı bu saatten sonra umursamış olsa bile boş.

Hepsiburada - n11 - trendyol - gittigidiyor - yemeksepeti - letgo aynı sistem ile çalışıyor güvenlik diye bir şey yok kaba brute saldırısına açık bir şekilde üst seviye 150.000 Tl makina ile şifreler kolayca kırılabilir.

2FA olması gerekirdi + sistemdeki kullanıcı bilgileri şifreli bir şekilde saklanması gerekirdi +çalınan hesaplar da şimdi ekli olan kredi kart bilgileri,adres isim vb tc gibi şeyler mutlaka var ***** şeklinde görünmüyor üstelik.Büyük platformlar arkasını sağlama alması gerekirdi.Düzenli olarak sistemi gözden geçirip teknik ekibin saldırı ihtimaline karşılık çalışmalar yapması gerekirdi oda yok.Daha ne yazalım ki üye olmaya bile değmez yani.

Bu tür platformlar aradığım özellikleri barındırmağı için tedbirli davranmaya çalışıyorum uzak duruyorum işlem sonrası açık adres bilgisi,kişisel bilgiler,kayıtlı kartları tutmamaya özen göstererek minimum seviyede güvenlikle gezebilirsiniz.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar