• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Yeni IPHONE

Kamera kısmı hariç X'ten şu an da bir farkı yok gibi, resimde biraz daha ince görünüyor belki öyle olur..

Arkasını komple kamera yapsa daha güzel durabilirdi :LOL:

En az 17-18 bin liraya çıkacağını düşündüğüm bu parayı verip alınması acayip saçma, aptalca olan bir telefon.

Gerçi üzüldüğüm bir olay : Güzel ülkemizin mukaddes milletimizin tek gayesi bu tip sadece pahalı diye hiçbir özelliğine bakmadan(kullanamadan) aptal saptal şeylere para yatırıp karı kız tavlamak çevresine hava atmak. Binaenaleyh çok fazla alan olacaktır.

Arkasını komple kamera yapsa daha güzel durabilirdi :LOL:

En az 17-18 bin liraya çıkacağını düşündüğüm bu parayı verip alınması acayip saçma, aptalca olan bir telefon.

Gerçi üzüldüğüm bir olay : Güzel ülkemizin mukaddes milletimizin tek gayesi bu tip sadece pahalı diye hiçbir özelliğine bakmadan(kullanamadan) aptal saptal şeylere para yatırıp karı kız tavlamak çevresine hava atmak. Binaenaleyh çok fazla alan olacaktır.
Dediklerinin altını çizdim..

F

Felix

iphone se'nin çentiklisini bekliyorum. kamera tarafı çok kötü görünüyor hakkaten.

Ben konuyu ne zaman açmıştım, iPhone dün tanıtıldı..
görenler olmuştur, iPhone 11 pro Türkiye’de 17-18 bine satılır

Mectruy

Yaşlı Kurt
yalnız konudaki resime benzesede tam olarak aynısı değil gibi , sanırım son anda tasarımda değişimler yaptılar

Ğine klasik İnsanları Gasp Etmek İçin İphone Kelimesinin Yanına Rakam Ve Max Konulmuş BU seferde. 5G UYUMLU BİLE değil .. Ortalama MAX MAX ORTALAMA FİYATI 14BİN TL OLACAKMIŞ VERGİLERLE.
İOS İÇİN KULLANDIGIM BİR DÖNEM OLDU. BAŞKADA KULLANILACAK BİR ŞEY GÖREMİYORUM BEN.

Üst Alt