Neler yeni

Yeni IPHONE (1 Viewer)

Credits
459
Bugün denk geldi, yeni çıkacak iphone diyorlar.. Ne diyorsunuz güzel mi iphonecular :D

M1LW1Q.jpg

Credits
459
Kamera kısmı hariç X'ten şu an da bir farkı yok gibi, resimde biraz daha ince görünüyor belki öyle olur..

0x4

majorrr
Credits
0
Arkasını komple kamera yapsa daha güzel durabilirdi :LOL:

En az 17-18 bin liraya çıkacağını düşündüğüm bu parayı verip alınması acayip saçma, aptalca olan bir telefon.

Gerçi üzüldüğüm bir olay : Güzel ülkemizin mukaddes milletimizin tek gayesi bu tip sadece pahalı diye hiçbir özelliğine bakmadan(kullanamadan) aptal saptal şeylere para yatırıp karı kız tavlamak çevresine hava atmak. Binaenaleyh çok fazla alan olacaktır.

Credits
459
Arkasını komple kamera yapsa daha güzel durabilirdi :LOL:

En az 17-18 bin liraya çıkacağını düşündüğüm bu parayı verip alınması acayip saçma, aptalca olan bir telefon.

Gerçi üzüldüğüm bir olay : Güzel ülkemizin mukaddes milletimizin tek gayesi bu tip sadece pahalı diye hiçbir özelliğine bakmadan(kullanamadan) aptal saptal şeylere para yatırıp karı kız tavlamak çevresine hava atmak. Binaenaleyh çok fazla alan olacaktır.

Dediklerinin altını çizdim..

F

Felix

iphone se'nin çentiklisini bekliyorum. kamera tarafı çok kötü görünüyor hakkaten.

Credits
459
Ben konuyu ne zaman açmıştım, iPhone dün tanıtıldı..
görenler olmuştur, iPhone 11 pro Türkiye’de 17-18 bine satılır

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,239
yalnız konudaki resime benzesede tam olarak aynısı değil gibi , sanırım son anda tasarımda değişimler yaptılar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar