Neler yeni

  • Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Son profil mesajları

Bunca zaman sana destek olmaya çalışan, sana zararı dokunmayan, foruma katkılı olan gençlere çok ayıp ettin. Gün gelir anlarsın aklın başına geldiğinde, bu gençler buraya gelmez.
HUCR3
HUCR3
Hayret ettim perma ban atmamışsın üyeliğimi silmemişsin ::) Benim senin aksine çok dostum yok. Birkaç tane var ya da onlarda yok. Birkaç senelik insanlar derken ne kastetmeye çalıştın anlamadım. Sanalda bulunma tarihinden bahsediyorsun sanırsam. Kimseye bir şey öğretme çabam yok, ben olanı söyledim. Ayrıca her alanda başarılıyım.
  • Like
Tepkiler: Rubin
HUCR3
HUCR3
Ticaretimi yapıyorum paramı kazanıyorum. Olabildiğince insanlara yardım ediyorum Allah biliyor. Senin desteklemenden şüphem yok fakat etrafındaki insanlar çok yanlış insanlar. Bu yüzden destekletmezler. Görünen köy kılavuz istemez. Hiçbir yerde sözün geçmiyor. Senin üzerine olan forumda bile kıytı köşedesin.
Mectruy
Mectruy
Daha sonra detaylı konuşalım burada duvardan duvara olacak bir iletişim şekliyle olmaz biliyorsun, ben sana yazacağım.
  • Like
Tepkiler: HUCR3