• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Yeni profil mesajları

gözlerim kamaşıyor kim bu Queen ..hoşgeldiniz sizleri aramizda görmekten çok müteşekkürüz . ee barkod no varmı orjinal mi değilmi kontrol edelim daha önce çakmaları denk geldide kehkeh:
Ölmeden Önce İsmim Kan Kırmızısı İsterdim Veya Koyu Yeşil ve Kırmızı olsa
SpyDark
SpyDark
Ölmeden önce dayını ara yaparız
By_Cakma_Prens
By_Cakma_Prens
Dayı Numaranmı Var Arayayım Napayım Öldükten Sonra Ewine Gelip Bogazınımı Sıkam Yeter Yaa Telefonunu Sal Bana Saglam ADamım Bilirsin Kimseyle Baglantımda Yok
  • Like
Tepkiler: SpyDark
Güzel kız napsın siktir git diyemedi "sadece onu kırmak istemiyorum. Hoşlanmadığım için tersledim. Kendisi de anlamıştır eğer onu da kırdıysam kusura bakmasın. Hepiniz benim için değerlisiniz 🤗" Bunu dedi...
  • Love
Tepkiler: by.patron
Mectruy
Mectruy
Boş yabma kız seni fark etmedi bile ? onun için boşluktaki bomboşbir atmosfer gibisin aw Zaaa:
  • Angry
Tepkiler: Rip
Rip
Rip
  • Haha
Tepkiler: Mectruy
Lavinia, ölüm çiçeği olarak bilinen zarif, pembe bir çiçektir. Ölüm çiçeği olmasından dolayı, ulaşılamayan, erişilemeyen anlamlarında kullanılır.Ulaşılamayan ve erişilenemeyen bu çiçeğe İMHATİMİ sahip tir...
SpyDark
SpyDark
Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun dedi bir arkadaş.. Öleceğini bile bile yaşadıgni unutmus tu o an bozmadım diyor şair..
rus
rus
@SpyDark Bu parmakların yazıp dökeceği çok şey var daha ama haklı çıkan sen olacaksın gibi duruyor, ne yaparsam yapayım daha çok batıyorum 2,3 güne kendime gelirim takmayın. He he diyip geçmeniz sizin için daha güzel olur
  • Sad
Tepkiler: SpyDark
LAVİNİA
LAVİNİA
@rus Kendini üzme. Kimse senden önemli değil
  • Like
  • Haha
Tepkiler: Mectruy
By_Cakma_Prens
By_Cakma_Prens
Ben Sanala Bi İki Tane Attım Herkes ***** Etti Onun İçin Atmam Vede Bizi Bilen Biliyor Zaten Kardeşim
  • Haha
Tepkiler: DAMAR
By_Cakma_Prens
By_Cakma_Prens
Ha Bunuda söyleyeyim Beni Yeni Tanıyan Meslektas Arkadaslara Söylerim Benim Yazdıgım Her Kelime Yasadıgım Hayatın Kelimeleridir bir gün bile yalan atmadım sallamadım bile
Rip
Rip
Yok aga ben taniyom seni ya
Özelden ig salsana kanka
B
by.patron
instegram mı aq
  • Like
Rip
Rip
Aynn knk ya da tg