• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Çekiliş

Mr.Emre

RedMaster
Evet arkadaşlar çekiliş yapıyorum.
1 Kişiye Web Site Kurulumu(Film,Dizi,Haber vb.) (Domain Hariç)

1 Kişiye Clone Web Site (WordPress) : İstediğiniz html tasarımı wordpresse entegre ediyorum. (haber, Film, blog, kişisel)

1 Kişiye Web Site Barındırma Hizmeti 3 Aylık( Sınırsız Özellikler)

Çekilişe Katılım Şartları: Göte imhatimi yazıp yollamak şaka şaka katılıyorum yazmak ve forumda en az 10 mesajınız olması gerekmektedir.

Yetersiz katılım olduğunda çekiliş iptal edilir.

Çekiliş Bitiş Tarihi; 9.11.2019

Açıklanma tarihi; 10.11.2019

Evet arkadaşlar çekiliş yapıyorum.
1 Kişiye Web Site Kurulumu(Film,Dizi,Haber vb.) (Domain Hariç)

1 Kişiye Clone Web Site (WordPress) : İstediğiniz html tasarımı wordpresse entegre ediyorum. (haber, Film, blog, kişisel)

1 Kişiye Web Site Barındırma Hizmeti 3 Aylık( Sınırsız Özellikler)

Çekilişe Katılım Şartları: Göte imhatimi yazıp yollamak şaka şaka katılıyorum yazmak ve forumda en az 10 mesajınız olması gerekmektedir.

Yetersiz katılım olduğunda çekiliş iptal edilir.

Çekiliş Bitiş Tarihi; 9.11.2019

Açıklanma tarihi; 10.11.2019
Katıldım Kral

Mectruy

Yaşlı Kurt
Bende katılıyorum mk.

Adam bedavadan herşeyiyle hazır site kuracak ve bu kolay bir iş değil :D.

Kapıma gelmek :d? Sen daha dışarı çıkarken annenden izin alıyorsundur birde kapımamı geleceksin :ddds
Coluk Cocukla vakit harcamam belki illa anasini sikmemi ister gider kapisina ***** ayrica sen daha annenin memelerinden süt icmeye baslayinca ben lise 3 de coğrafya hocasini sikiyordum ne diyorsun sen? yasi kac basi kac abileriyle konusmaya calisiyor garibim

Coluk Cocukla vakit harcamam belki illa anasini sikmemi ister gider kapisina ***** ayrica sen daha annenin memelerinden süt icmeye baslayinca ben lise 3 de coğrafya hocasini sikiyordum ne diyorsun sen? yasi kac basi kac abileriyle konusmaya calisiyor garibim
Regbey büyümüşte yarrağını bir yerlere sokuyor sen siktir git elini sikmeye devam et amına kodumun harabesi

Ü

Üye silindi 146

Ahhaha yorumlar fena :D güzel çekiliş katılımcılara başarılar

Üst Alt