• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

İnstagram Doğrulama (Revert) Geçme

Hepinizie selam ben Staxx bugün sizlere sızdığınız hesaplarda revert(doğrulama)sorununu nasıl atlatacağımızı anlatacağım.

Öncelikle hesap düstügü an ip adresine bakip ipbak.com dan yer tespiti yaptigmiz andan sonra nord vpn ile erişim sagliyoruz sonra kendi panelimize bu hesapla giriyoruz ve üyeleri admin/uye control kismindan login diyoruz hesap ayarlarina geliyoruz ve maili degistirip kendi mailimizi ekliyoruz. Telefon numarasini kaldiriyoruz daha sonra hesaba giriyoruz böylece karşi tarafa revert maili gitmiyor ve ayrica 2 kez mail değistirmekte fayda var. İşte bu kadar sonra hesaba direk giriş yapmış olacaksınız benden bu kadar kendinize iyi bakın İMHATİMİ
 
Usta leecherla hesap düşürdügümüzde hesabın ipsini nerden görebilirz onu göre bilen checker varmıdır
 
Usta leecherla hesap düşürdügümüzde hesabın ipsini nerden görebilirz onu göre bilen checker varmıdır
Tarayıcına ip bul diye arama yaparak en üstteki siteye girip leecherla aldığın hesabı kopyala yapıştır yaparak o sitede check ettir sonra konumunu da o site üzerinden bulursun gerisi sende ?
 
Üst Alt