İzmir Yapay Zeka Buluşması

• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

RimPalace

Üye

gelecek varsa gidiyom ben hem tanışırız

katılım ücretsiz meetuptan katılıyorum diyinde ona göre çay börek hazırlasınlar :d

0x4

Üye

GrandPa
Eğitim ve meetuplar için Deep Learning Türkiye'yi takip etmenizi öneririm. Türkiye'de yapay zeka ve makine öğrenmesi alanında gerçekten bir şeyler yapmayı hedeflemiş ve bu hedeflere kararlılıkla ilerleyen bir topluluk.

Bu topluluğun meetuplarından biri de @RimPalace 'ın bahsettiği 18 Temmuz'da gerçekleşecek olan meetup. Bu olaya sadece sunum, ders olarak bakmamak gerekiyor nedeni ise insanlarla tanışmak ve deyim yerindeyse arkadaş/dost biriktirmek çok önemli şeyler özellikle bu alanda ilerlemek isteyenler için naçizane önerim; katılmaları.

Jim Rohn'un sözünü alıntılayarak sözlerimi bitiriyorum :

İnsan, birlikte en çok zaman geçirdiği beş kişinin ortalamasıdır.

• Like
Tepkiler: Mectruy

p4p4z

Üstat
valla imt den çok adamla buluştum :D genelde bizim buluşmalar ayinlerle biter neymiş o meetup ıvırtı zıvırtı bu işler gidin oturun cafeye karı kız kesin sabahlara kadar için :D ne bilim böyle yerlerde vakit geçirmek yerine dostuluunu pekiştirmek için yiyin için :D ama birbirinizi değil :D