• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

5 adımda instagram kapatma

HaCkEr_33

XaTaKar
Birinci adım : İlk Olarak Hedef Profilie Giriyoruz Diyelim 20 Adet hikaye paylaşmış. TÜM HİKAYALERİ (Nefret Söylemi ve Sembolleri Butonundan Şikayet ediyoruz. Bunu 10 hesapdan yapın. ÜŞENMEYİN daha fazla olsa yararı olacaktır.2. ADIM : Aşagıda vereceğim formdan saat başı 3 4 defa farklı ip lerden vuruyoruz baya bir yapın bunu.https://m.facebook.com/help/contact/497253480400030Bu işlemi yaptıkdan sonra 3 adım ve son adım. :Yine vereceğim şikayet linkinden hedefin 3 fotoğrafını şikayet ediyoruz farklı iplerden grupça yapın bunu etkilidir.https://help.instagram.com/contact/1681792605481224?helpref=faq_contentBu saydıklarımı grupça ve anlattığıma uygun yaparsanız. Hedef kişi kapanır ve açılması mümkün olmayan bir ban yer ve ip banıda yer instagrama giriş yaparken hata alır.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Alintidir!----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Üst