• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Android APK'lara güveniyor musunuz ?

Kripton

LV
0

Android apklar gerçekten ne kadar güvenli ?

KARA

Unutamadıklarımıza..
LV
0

Amerikan Siyaseti Kadar Güven Verici

MassakeR

LV
0

Androiddeki hataları kimse takmadığı için apkdan rat sokmak çok kolay oluyor mesela şuan androidoyunclub oyunlara rat koyup paylaşmaya başlasa kimsenin haberi olmaz. Belkide yapıyordur.

Fexaius

ne adamsın yeaaa
LV
0

Androiddeki hataları kimse takmadığı için apkdan rat sokmak çok kolay oluyor mesela şuan androidoyunclub oyunlara rat koyup paylaşmaya başlasa kimsenin haberi olmaz. Belkide yapıyordur.
Parayı nerden buluyo zannediyosun :D

drjacob

✪✪✪✪✪
LV
0

güvenmiyorum hatta abdroid'e bile o yüzden apple ürünleri kullanıyorum :D

Web sitesi
ulkucusitesi.blogspot.com
Aslında motion event ve benzeri olan ratın çalışma mekanizmasında önemi olan özelliklere müdahale edilerek rat olsa bile işlevsiz kalacak hale getirilebilir bence. Ayrıca Play Store üzerindeki uygulamalarda da rat mevcut. Ratın yanı sıra farklı güvenlik sorunlarıda mevcut. Bana kalırsa mobil güvenlikte öncelikli olan kişisel önlemlerdir çünkü Play Store bile güven vermiyor.

Web sitesi
ulkucusitesi.blogspot.com
güvenmiyorum hatta abdroid'e bile o yüzden apple ürünleri kullanıyorum :D
Yanlız apple cihazlar içinde virüsler mevcut birde apple ın bu konudaki dez avantajı olarak gördüğüm olay şu android kullanıcı etkileşimi olarak daha etkin android mevcut bir güvenlik problemi olduğunda genellikle kullanıcılar ve bağımsız kuruluşlar tarafından saptanır. Apple bu konuda içe kapalı olmasından dolayı bir güvenlik tehtidi olduğunda daha geç fark edip müdahale edeceğine inanıyorum.

drjacob

✪✪✪✪✪
LV
0

Apple'da güvendiğim şey güncelleme , android'de ne yazık ki o güncelleme hiç gelmeyede biliyor.

Yanlız apple cihazlar içinde virüsler mevcut birde apple ın bu konudaki dez avantajı olarak gördüğüm olay şu android kullanıcı etkileşimi olarak daha etkin android mevcut bir güvenlik problemi olduğunda genellikle kullanıcılar ve bağımsız kuruluşlar tarafından saptanır. Apple bu konuda içe kapalı olmasından dolayı bir güvenlik tehtidi olduğunda daha geç fark edip müdahale edeceğine inanıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8