• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Bir çeşit dolandırıcılık

ArcBilisim

LV
0
 
Katılım
Kas 17, 2019
Mesajlar
104
Tepkime puanı
99
Puanları
28
Web sitesi
aricabilisim.com
Merhaba arkadaşlar bir çoğunuz internette gezerken reklamlarını vs görmüşsünüzdür ve eminim ilginizi çekmiştir çevreniz'de bu sistemler'den satın almak isteyen varsa ona parasının boşa gideceğini bu sistemin eski olduğunu ve sadece dış kasasının günümüz şartlarına uygun olduğunu içeriğinin tamamen hayal kırıklığı olacağını söyleyin ve aldırmayın

Nasıl dolandırıcılık kardeşim adamlar söylediklerini gönderiyor büyük bir firma yanlış yapmaz demeyin. Tabiki'de söyledikleri sistemi gönderiyorlar fakat i5 işlemcinin 2.Nesil olanıda var 8.Nesil olanı'da adamlar satarken size bunu belirtmiyor. Bunu size daha iyi anlatabilmem için şöyle örnek vereyim 2 tane bmw düşünün biri 2000 model diğeri 2019 burada yapılmak istenen oluşturulmak istenen olay dış görünüşü çok iyi yapıp boş bir sistem satmak yani size 2019 model bir bmw gösteriyorlar ama 2000 model bir bmw satıyorlar ekran kartları 2GB 4GB yazabilir itibar etmeyin büyük bir çoğunluğu 4GB 64bit ekran kartlarıdır ve hiç bir performans alamayacaksınız. Yada paylaşımlı hali 4GB 8GB gibidir.

Bu tür oyunlara gelmeyin dikkat edelim örnek ilan ;
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst