Bir simülasyonun içinde olabilir miyiz (1 Viewer)

• İnsanoğlu evreni simüle edebilecek güçte bir bilgisayarlar yapabilecek mi?​
  • Evreni simüle edebilecek güçte bir bilgisayarlar yapmayı başardık dersek bunun çok önceden gerçekleşmiş olmasının önünde bir engel var mı?​
  • İleri bir uygarlık çok önceden bir evren simülasyonu yapmış ve biz şu anda o simülasyonun içinde yaşıyor olamaz mıyız?​
Aklımı kurcalayan bir kaç soru...

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
90,009
bunu bende çok gez düşündüm hatta tartıştım bazıları ile banada çok mantıklı geliyor ama maalesef bu tarz soruların cevaplarını hiç bir zaman bulamayacagız.

• Evreni simüle edebilecek güçte bir bilgisayarlar yapmayı başardık dersek bunun çok önceden gerçekleşmiş olmasının önünde bir engel var mı?​
  • İleri bir uygarlık çok önceden bir evren simülasyonu yapmış ve biz şu anda o simülasyonun içinde yaşıyor olamaz mıyız?​
1- ) İnsanoğlu böyle birşeyi ilerleyen zamanlarda yapabilir veya yapıldı kim bilir...
2- ) Soruyu pek anlamadım ama fasit daire olur sanırım.
3- )

Th3columbia 

Depresif ve agresif
majorrr
Credits
1,209
Eğer biz bir simüle evren yapabiliyosak gerçek bir evrende olma olasiğimiz milyonda birden daha düşük ama yinede milyonda bir ihtimalda olabilir cevabı belirsiz soru

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar