Hızlı ve Akıcı Video Nasıl Yapılır? (Camtasia) (1 Viewer)

Merhaba arkadaşlar ben kerem eren,bu videomda hızlı ve akici video nasıl yapılırı anlattım iyi seyirler,kanalımda web site kurulum camtasia eğitim ve bir çok sosyal medya eğitimi bulunuyor yeni videolardan haberdar olmak için ,abone olmayı unutma <3

Kolay aq hiz sekmesini biraz arttiracan. Yahu kardes hacker boyle degil. Utandim yazmaya. Sen utanmiyonmu aq. instagram hack hesabi nasil acilir demissin. Nasil acilacak aq gmail hesabin varsa acarsin. Yuh be. Hacker abi yasim 42 yaninda bebe kaldim . Ogret biye hackerligi. Bende @Mectruy olam kehkeh:

StureZ 

İmthack.com/forum
stad
Credits
2,787
Merhaba arkadaşlar ben kerem eren,bu videomda hızlı ve akici video nasıl yapılırı anlattım iyi seyirler,kanalımda web site kurulum camtasia eğitim ve bir çok sosyal medya eğitimi bulunuyor yeni videolardan haberdar olmak için ,abone olmayı unutma <3
videolar kalitelide obs eğitimleri çeksen daha iyi olabilir camtasia kimse kullanmıyor fazla

Kolay aq hiz sekmesini biraz arttiracan. Yahu kardes hacker boyle degil. Utandim yazmaya. Sen utanmiyonmu aq. Instagram hesabi nasil acilir demissin. Nasil acilacak aq gmail hesabin varsa acarsin. Yuh be. Hacker abi yasim 42 yaninda bebe kaldim . Ogret biye hackerligi. Bende @Mectruy olam kehkeh:
kanka bu farklı video :)
videolar kalitelide obs eğitimleri çeksen daha iyi olabilir camtasia kimse kullanmıyor fazla
istek listeme ekledim dostum :) bir ara atarım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar