Önemli İmt Müzik Zevki (1 Viewer)

m4hmetpy

🇦🇱
uzmannnnn
Credits
156,707
Sa, bu devrin müzikleri bana hiç hitap etmiyor sevdiğiniz müzikleri bu konunun altına bırakırmısınız.

Not: Oldschool, hip hop, türkçe underground rap, Disstrack Zevki olan varsa tadından yenmez.

NusaybinLi 

NusaybinLi.php
Credits
18,421
mode xl - kral benim
mode xl - düzmece
tripkolik vardı o zamanlar
ceza ve sagopa sıralı liste winamp sıralı liste sabaha kadar prestige kaçak sigara 3 ü bır arada kahve ve kesintisiz deface. 36 saat uyumadığımız olurdu

m4hmetpy

🇦🇱
uzmannnnn
Credits
156,707
mode xl - kral benim
mode xl - düzmece
tripkolik vardı o zamanlar
ceza ve sagopa sıralı liste winamp sıralı liste sabaha kadar prestige kaçak sigara 3 ü bır arada kahve ve kesintisiz deface. 36 saat uyumadığımız olurdu
kral benim'in beatine hastayım tripkolik böyle eski isyankar tipler dinlerdi ceza sago desen vardır sevdigim muzikleri ama yeni bir muzik keşfettim herkese de tavsiye ederim 1 gunde bağımlısı oldum
saian-kutsal, dinle derim

NusaybinLi 

NusaybinLi.php
Credits
18,421
kral benim'in beatine hastayım tripkolik böyle eski isyankar tipler dinlerdi ceza sago desen vardır sevdigim muzikleri ama yeni bir muzik keşfettim herkese de tavsiye ederim 1 gunde bağımlısı oldum
saian-kutsal, dinle derim
sana 2 senedır muzık dınlemıyorum desem yeridir. Eski sevdiğimiz şarkılardı herkes indexlere koyardı ondan yazdım : ))

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar