Neler yeni

Malumer Yer Rezilliği (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Credits
194
Geçenler de takılıyorken birden bir mesaj geldi.
Malum yerde ki sen misin diye ?
Dedim noldu hayır .
Biri senin hesabına girmiş küfür ediyor vs vs dedi.
Baktım konular açmış annemi pazarlıyorum gibi ağır küfürlerde bulunmmuş.
Olayı yapanlar %100 ihtimalle yönetimden birileri(gördükleri halde bile konuları silmemişler)
Panelden şifremi sıfırlayıp hesabıma girip profil fotoğrafımı küfürlü şeyler ile değiştirip küfürlü konular açmışlar.
Yani size diyeceğim o ki o foruma üye olmayın böyle insanlar forum politikalarını çiğneyerek çocukça hareketler yapabiliyor.
Bugün bana yapıldı yarın sizlerden birine olabilir Z nesline çok dokunmayın gençler yoksa kıvranıyorlar.

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,479
Ben fazla giremiyorum iki forumada olanlar için üzgünüm, bu arada üyeliği yeni açmışlar , eski üyeliğini silmiştim isteği üzerine ama bukez sıfırdan üyelik açılmış.

Credits
1,445
Ben fazla giremiyorum iki forumada olanlar için üzgünüm, bu arada üyeliği yeni açmışlar , eski üyeliğini silmiştim isteği üzerine ama bukez sıfırdan üyelik açılmış.
hocam sizin adınıza spyda lqm hakkında ahlaksız şeyler konuşuyordu biri ben zaten konuşma şeklinden siz olmadığınızı anladım ama neyin peşindeler biz konuyu kpattık bunlar imtye ajan yerleştimişler felan karın ağrıları ney arkadaşların pek anlamadım

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,479
hocam sizin adınıza spyda lqm hakkında ahlaksız şeyler konuşuyordu biri ben zaten konuşma şeklinden siz olmadığınızı anladım ama neyin peşindeler biz konuyu kpattık bunlar imtye ajan yerleştimişler felan karın ağrıları ney arkadaşların pek anlamadım

Adminlerden biri yapıyor ama tespit edemedim çünkü vpn kullanıyor. ben yazmadım birşey mesajımı editlemişlerdir.

Credits
194
Birileri yine üyeliğimi açmış
Böyle giderse tüm suçu tüm spy adminlerine atıp ben de şerefsizlikler yapmaya başlayacağım , VPN açacağım madem öyle kolay ve bedeli olmayan bir davranış.

B

Batum

Benim de hesabımda aynı durum söz konusu. Yerin kırk at altındayım madendeyim. Yukarı çıkıyorum soluklanmak için mesaj geliyor bana söven sen misin? Hadi buyur

Credits
194
Benim de hesabımda aynı durum söz konusu. Yerin kırk at altındayım madendeyim. Yukarı çıkıyorum soluklanmak için mesaj geliyor bana söven sen misin? Hadi buyur
Gerçekten rezillik ya yaptıklarını 8 yaşında çocuk yapmaz, komik.
Mec'in bu konuya çözüm bulması gerekiyor.
Forum politaklarını bilmeyen adminler var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar