Neden çok fazla 28+3 yapmamalıyım ? :D (b0zkur1_mizaj) (1 Viewer)

(MİZAH ANLAYIŞI OLMAYAN KONUYU TERKETSİN...!1!1)

"28+3 cinsel organların veya vücutta diğer erojen bölgelerin, kendi kendine elle veya 28+3 aletleri kullanılarak genelde rahatlama oluncaya kadar uyarılmasıdır. Diğer bir ifadeyle kişinin düşünsel fanteziler, görsel materyaller ve fiziksel yöntemler kullanarak kendini tatmin etmesi ve cinsel doyum sağlamasıdır. "

GELELİM NEDEN 28+3 YAPMAYACAĞIMIZA...
DAHA ÖNCEDE ALKOL VE SİGARA İÇİN ANLATTIĞIM KONUYU ŞİMDİ ÇOK AYIP BİR KONU OLARAK PAYLAŞIYORUM. Size bunu bir video ile anlatmak isterim. Zaten anlayacaksınız... :D:D

Kaisareia 

Düzenli Ordu
cracker
Credits
13,394

Dayı 14 + 15 anahtarın pasını söktürmüş galiba nihajjajhahgajaja kehkeh:

images

Tron 

Pentester & Reverse Engineer
Legendary
Credits
142,395

"28+3 cinsel organların veya vücutta diğer erojen bölgelerin, kendi kendine elle veya 28+3 aletleri kullanılarak genelde rahatlama oluncaya kadar uyarılmasıdır. Diğer bir ifadeyle kişinin düşünsel fanteziler, görsel materyaller ve fiziksel yöntemler kullanarak kendini tatmin etmesi ve cinsel doyum sağlamasıdır. "

DAHA ÖNCEDE ALKOL VE SİGARA İÇİN ANLATTIĞIM KONUYU ŞİMDİ ÇOK AYIP BİR KONU OLARAK PAYLAŞIYORUM. Size bunu bir video ile anlatmak isterim. Zaten anlayacaksınız... :D:D
Eline Sağlık Yararlı konu ama haftada 2 defa 31 çekmek ömrü uzatıyor

QuickSilver

Rüzgarın Oğlu
majorrr
Credits
873

Çok doğru

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar