• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Web Scanner programlarından korunmak .htaccess

ŞAHSEN BİR DÖNEM BU WEB SCANNER web sitesi nasıl korunur diye epey kafa yormustum . Arşivde buldum . BU KONU HAKKINDA BİLGİİSİ OLAN VARSA PAYLAŞSA İYİ OLUR . FARKLI YÖNTEM. olarak .

PHP:
#YamazaKi /imt
RewriteEngine On
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} Acunetix [NC,OR] RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} dirbuster [NC,OR] RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} jbrofuzz [NC,OR] RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} webshag [NC,OR] RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} nikto [NC,OR] RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} SF [OR] RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} sqlmap [NC,OR] RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} fimap [NC,OR] RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} nessus [NC,OR] RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} whatweb [NC,OR] RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} Openvas [NC,OR] RewriteCond %{HTTP:Acunetix-Product} ^WVS
RewriteRule ^.* http://127.0.0.1/ [R=301,L] </IfModule>

Orjinal .htaccess dosyanızı yedekleyip her yapılan değişiklikten sonra web sitenizin çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Bazı eklentiler yüzünden kodlar çalışmayabilir.
 
Son düzenleme:
Üst Alt