WhatsApp kapatma güncel ...! (1 Viewer)

Plx0z

A.d.m.i.n M.o.d.e.r.a.t.ö.r
majorrr
Credits
777
[Gide]

Şimdi yapmamız gereken olay şu ilk öncelikle WhatsApp'ını kapatmak istediğiniz kişinin numarasını bulacaksınız.*********** olarak koydum günceldir.

1-) 1 Adet GMAİL hesabına sahip olmanız gerekiyor.

2-) Bir ileti oluşturacaksınız ve göndereceğiniz mail adresi şu olacak. [email protected]

3-) Konu yerine "Telefonum Çalındı." yazacaksınız.

4-) Açıklama kısmına ise bunu yazabilirsiniz ya da buna benzer yazabilirsiniz ben bunu yazmıştım.

Merhaba sayın WhatsApp Ekibi

Dün okul çıkışı çantam kapkaççı tarafından çalındı telefonumda çantamın içerisindeydi. Telefonumda şifre pin parmak izi okuyucu doğrulaması yok o yüzden WhatsApp hesabımı lütfen kapatın içinde özel ve mahrem görüntülerim var eğer kapatmazsanız sizden şikayetçi olacağım.

Telefon numaram +90

Teşekkürler.

5-) Önemli nokta şu kapatacağınız numaranın ülkesi önemli yani +1 ABD numarasıdır +90 Türkiye numarasıdır +90'dan sonra numara neyse örnek veriyorum.

+90 555 444 00 00 tabi bu rakamları birleşik yazacaksınız unutmayın! Bu kısım önemli.

6-) WhatsApp size mail atacak geri dönüş yapıcak copy paste oluyor bu tabi size işte diyor. Diye devam edecek mesaj bu mesaj geldiği an şunu yapacaksınız tekrardan ileti oluşturacaksınız ve tehdit mesajı atacaksınız 16.03.2021 tarihinde çalışıyor.Hâlâ Mesaj budur.

Bazen ALTTAKİ MAİL GELMİYOR ANİDEN DEVRE DIŞI BIRAKILABİLİYOR ONA DİKKAT EDİN.TEKRARDAN MESAJ ATMAYA KALKMAYIN!

7-) Tehdit mesajına şunu yazabilirsiniz test edildi oldu.

Sayın WhatsApp ekibi WhatsApp'ımın hemen devre dışı bırakılmasını istiyorum.Eğer devre dışı bırakmazsanız başıma gelebilecek her türlü olaydan siz sorumlusunuz!

Bu mesajı atıp mail gelmesini bekliyoruz bu sefer mail tabii ki geliyor.
[/Hide]

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar