• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Yeni tema Hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mectruy

Yaşlı Kurt
LV
0

Web sitesi
imhatimi.org
Yeni tema hayırlı olsun
Açıkcası ben siteyi öylece kendi haline bırakmıştım ! aslında kesinlikle bir etkileşim beklemiyordum buradan ancak çom ilginçtirki buradaki birkaç üyemizinde çabaları ile kendi çapında bir etkileşim oluşturdu, bu durum beni tabiki sevindirdi, yılların efsanesi imhatimi'ne bu şekilde sahip çıkmanız harika, kimse mızmızlanmadı, şu eksik bu eksik diye birşey diyen olmadı herkes mevcut şartlarda site nasılsa öyle idare etti, bu davranışınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum ve bundan sonraki süreçte çok daha güzel şeyler olacağına eminim, bende elimden geleni yapacağım artık. (sitede orginize sorunları dahil hepsini çözeceğim)

Yeni temaya tekrar dönecek olursak:
tema için anket açmıştım ve açık ara farkla dark tema istenildi, zaten hep bu şekil bir tema isteniyordu bizde üyelerimizi kırmadık ve radikal bir değişime imza attık, temamızın altyapısı gerçekten çok sağlam, mobil,deskopt maşallahı var diyebilirim, fazla janjanlı hale getirmeden belki birkaç ufak touch ile tema olayını burada bitiriyoruz.

SpyWhite

LV
0

Elinize sağlık tema güzel olmuş.
Amacımız ztn burayı elimizdeki imkanlarla yükseltmek elimizden geleni yapıyoruz bunun için

FataLworm

Bilgisiz
LV
0

Vatana millete hayırlı olsun tema güzel bazı değişiklikler olacaktır tabiki :)

KocaReis

𐱅𐰇𐰼𐰰
LV
0

Türkiyenin en eski hack forumunu birlikte şahlandırıyoruz. Değişiklik her zaman güzeldir, her ne kadar eski temadan yana da olsam yeni tema fena değilll dedirtiyor Zaaa:

İmha Timine hayırlı olsun. :cool:

Kaisareia 💻

Düzenli Ordu
LV
2

Awards
4
Ellerine sağlık Reis çok güzel olmuş

Oyumu tamda bu renk tonlarında kullanmıştım.

Fexaius

ne adamsın yeaaa
LV
0

Ellerinize emeğinize sağlık bu arada Mec hiç görüşemiyoz yaw nassın iyi misin

Install

Ç.İskender
LV
0

Mec tema hoş güzelde sankim yeşil pek gitmemiş gibi kırmızı siyah her zaman iyidir :D :coffee:

Hack Haber

LV
0

Web sitesi
hackhaber.site
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8