Önemli Anarchosa Hk. (1 Viewer)

Aramiza geldiği günden bu yana hıc bir yanlışını görmediğim,her daim fikir ve projeler üretip gerek imhatimi gerek diğer yerlerin gelişmesi için gösterdiği çabadan dolayı değerli kardeşim Anarchosa yi en üst rütbeye almaya karar verdim. Bizler yarın öbür gün gittiğimizde gözümüzün arkada kalmayacağı nadide kişilerden birisidir benım için. Umarım aynı sekılde gerek iyi niyeti gerek forum içi katkıları ve projeleri aynı sekilde devam eder hayırlı olsun.. @Anarchosa
Not: Değerli kraliçemiz @Lavinia benden alıp ona ver o benden cok hakediyor deyip destek verdiği için teşekkürlerimi sunuyorum...

Unutmayınızki İmhaTimi bir Aile yeridir gerek en alt kademe gerek en üst kademe bu Ailenin bir ferdidir.

Morningstar 

chmod 0777 god
titan
Credits
32,267

Aramiza geldiği günden bu yana hıc bir yanlışını görmediğim,her daim fikir ve projeler üretip gerek imhatimi gerek diğer yerlerin gelişmesi için gösterdiği çabadan dolayı değerli kardeşim Anarchosa yi en üst rütbeye almaya karar verdim. Bizler yarın öbür gün gittiğimizde gözümüzün arkada kalmayacağı nadide kişilerden birisidir benım için. Umarım aynı sekılde gerek iyi niyeti gerek forum içi katkıları ve projeleri aynı sekilde devam eder hayırlı olsun.. @Anarchosa
Not: Değerli kraliçemiz @Lavinia benden alıp ona ver o benden cok hakediyor deyip destek verdiği için teşekkürlerimi sunuyorum...

Unutmayınızki İmhaTimi bir Aile yeridir gerek en alt kademe gerek en üst kademe bu Ailenin bir ferdidir.

Geç kalınmıştı yerin de karar olmuş Spy kardeşim ?

Hayırlı olsun @Anarchosa cığım.

Hak edenin hakkını aldığı bir aileyiz. Anar her zaman buranın gelişmesini istedi, iyi yerlere gelmemiz için çabaladı. Onu ilk tanıdığımdan beri hep yardım eden biri oldu. İyi ki de tanıdım ?

hep diyodum anaraşkm owner olsn

Nazaketinden dolayı da ayrıca @Lavinia yı tebrik ederim. ???

tebrik ederim anarım, gerçekten çalışıyosun canını yerim

@Anarchosa seni her ne kadar sinirlendirsem de birbirimizi çok seviyoruz. Hayırlı olsun acom ❤️

Way way way hayırlı olsun aşk adam @Anarchosa

Öncelikle tüm değerli güzel dilekleriniz ve tebrik mesajlarınız için hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu mesajı keşke daha erken atabilseydim ama maalesef saat sabahın 7'sinde uyuduğumdan dolayı konudan şimdi haberim oluyor Zaaa:
Değerli @Lavinia 'nın hoş görülüğü için kendisine ayrıca teşekkür etmek isterim. Ekibe katıldığım günden beridir abiliğini eksik etmeyen ve her konuda destek sunan @SpyDark için yardımcı olma sırası artık bizde diye düşünüyorum.

Tüm dostlarımı, arkadaşlarımı, kardeşlerimi, büyüklerimi bir konu altında beni tebrik ederken görmek gerçekten muazzam bir şey. Çok teşekkür ediyorum <3

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar