• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Blender For Windows

Katılım
Haz 21, 2019
Mesajlar
306
Tepkime puanı
668
Puanları
93
Blender 3D görseller ve animasyonlar oluşturan güçlü bir geliştirme aracıdır ve 3D Studio ve Maya gibi diğer benzer programlara karşı en büyük avantajı tamamen ücretsiz bir uygulama olmasıdır.

Program her çeşit üç boyutlu sahneyi modellemenizi, işlemenizi, dokumanızı, aydınlatmanızı, canlandırmanızı ve post prodüksiyon yapmanızı sağlar. Onun karmaşık ara yüzü temel fonksiyonlar, nurbs eğrileri gibi sonsuz sayıda araçla çalışmanızı sağlar.

Blender çoğu format ve 3D Studio, Autodesk FBX, Collada, Wavefront veya Stl gibi standart programlarla uyumludur.

Muhtemelen Blender'ın temel problemi öğrenmesini oldukça karmaşık yapan yüksek derecede zorluğudur. Şüphesiz ki büyük bir kullanıcı topluluğu vardır ve internette sonsuz sayıda öğretici video ve örnek mevcuttur. Bu profesyonel stüdyolar tarafından kullanılmaktadır ve hatta bununla video oyunları ve filmler bile yapmışlardır.

Her yeni versiyon kreasyonlarımıza uygulamamız için yeni araçlar ve programlar içerir: Akış simülatörü, özel render filtreleri, tamamen uyarlanabilir fizik motorları veya yanma sistemleri Blender'ı becerikli ve eksiksiz bir yazılım yapar.

Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst