Tanişma Femboy (1 Viewer)

Credits
46
Öncelikle kendimi tanıtayım 17 yaşindayım liseye gidiyorum 11. Sınıfıım ismimi vermek istemiyorum konudan anlaşıldığı gibi femboy takılıyorum telegramda Instagramda ne kadar kendi yaşımda arkadaş kanka fb arasamda bulamadım forumlarda olabilrciğini düşündüm arkadaşça olur cinsellik olır farketmez konuşmak isteyen varsa bekliyorumm

asil_ruh 

8 yıllık sanal dünyayı bırakma zamanı gelmişti.
onursal
Credits
726
Hoşgeldin, forumumuz da temel olarak bilişim dünyasına ait insanlar bulunmaktadır yani aradığını bulabilir misin bilmem.
femboy ne diye baktım biraz kötü hissettim gençlik ne hale gidiyor diye. Kardeşim bak terapistler psikologlar var bu tarz sorunlarını çözebilmen için varlar. Eşcinselliği anlarım saygı duyarım çünkü sonuçta insanın kendi yaradılışında olan bir şey. Neyse banane aslında da, bilmiyorum AMK ne garip cinsel yönelimler var. Ben küçükken böyle gameboylar falan vardi, işler artık boka sardı.

Clyrus 

618
onursal
Credits
27,588
Ev
Hoşgeldin, forumumuz da temel olarak bilişim dünyasına ait insanlar bulunmaktadır yani aradığını bulabilir misin bilmem.
femboy ne diye baktım biraz kötü hissettim gençlik ne hale gidiyor diye. Kardeşim bak terapistler psikologlar var bu tarz sorunlarını çözebilmen için varlar. Eşcinselliği anlarım saygı duyarım çünkü sonuçta insanın kendi yaradılışında olan bir şey. Neyse banane aslında da, bilmiyorum AMK ne garip cinsel yönelimler var. Ben küçükken böyle gameboylar falan vardi, işler artık boka sardı.
Evet psikologla düzeltilebilecek bir şey

Credits
46
Aslında cinsel yönelimde değil hoşuma gidiyo zevk gibi düşün psikoloğa gerek birşey olacağını da düşünmüyorum yani bu zamana kadar hep zaten kızlarla ilişkim oldu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar