HDP Çanakkale Twitter Hesabını Nasıl Hackledim? (1 Viewer)

H3S3N 

EU
vip
Credits
22,108
Eline Sağlık hotmailde bulunan bu açık işe yarar bir açık eskiden bende bu açıkla facebook hesapları çalıyordum :D . Öyle 2011 2013 felan 2008 tarihli fb hesabıda olmuşdu hatta.

Mutarrif

defacermutarrif.com
majorrr
Credits
78
dostum onların kaç katı bende var :D @SkullZ sana inanıyorumda hesap boş demeye çalışıyorum bana özelden yaz o şekil tartışalım

SkullZ 

unutulanlar.py
titan
coderr
Credits
4,649
dostum onların kaç katı bende var :D @SkullZ sana inanıyorumda hesap boş demeye çalışıyorum bana özelden yaz o şekil tartışalım
ellerine sağlık. Bende diyorum ki, hesap değil mesele kullandığım methodlarla neler yapabildiğim. Gel, wpden konuşalım buralarda gün içerisinde çok giremeyebiliyorum

Algoritmik olarak kullanıcı adından ve profilden çıkartacağınız bilgilerle, bağlı maili çözmeyi ve bu maili kırmak için bulunan methodları anlatmaya çalışıyorum dostlar. Bu kadar dümdüz bakmayın şu konulara o yazdıklarımı duvara bakar gibi bakarak okumayın.
+1000 SkullZ was here.. Adam size reklam yapmıyor ona bastım buna bastım diye size hangi method ile nereye bertaraf ettiğinden bahsediyor x method ile suna y method ile buna vs vs gibi olayları yerlere çekmeyin icraat dersi vermeye kalksa ciddi diyorum yetişemezsiniz....

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar