Yeni Hedef Kişiye İsteklerimizi Yaptırmak (1 Viewer)

Kafa karışıklılığı olmaması için sadece tanıma benzer bir şekilde yazacağım. Zeka seviyenize göre kendiliğinden gelişecektir.

Revealed content
Üstünlük Psikolojisi olarak adlandırıyorum.

Özgüveni veya Egosu yüksek insanlara üstünlüğü bırakın kendini üstün görsün ve istek belirtin eğer yapmazsa küçük düşeceğini düşünüp istediğinizi yapmaya çalışacaktır.

Özgüveni düşük ve egosuz insanlarda ile üstünlüğü elinizde tutmaya çalışın bu sayede de istediğini yaparsınız şöyle de tabir edilebilir o kişinin olmayan özgüveni siz olun.
Eğer mantıklı bulunur beğenilirse örnek senaryolarla daha da geniş çaplı anlatabilirim.

ZZZ

kidemli152
Credits
0
Eee zaten bir ilişkide 2 durumdan biri olmak zorunda istediğini zaten söylüyorsun yani taktik bunun neresinde onu anlayamadım ama neyse eline sağlık

Eee zaten bir ilişkide 2 durumdan biri olmak zorunda istediğini zaten söylüyorsun yani taktik bunun neresinde onu anlayamadım ama neyse eline sağlık
Doğru zaman ve doğru mantık çok önemli, haklısınız dış tabandan açıkladığım için öyle gelmiş olabilir sonraki konularımda detaylı anlatımını yapacağım anlıyacağınızı umuyorum.

• Like
Tepkiler: ZZZ
Ü

Üye silindi 7696

Kafa karışıklılığı olmaması için sadece tanıma benzer bir şekilde yazacağım. Zeka seviyenize göre kendiliğinden gelişecektir.

[Hidden content]

Eğer mantıklı bulunur beğenilirse örnek senaryolarla daha da geniş çaplı anlatabilirim.
bakim

Ü

Üye silindi 7696

öncelikle güven kazanmak ve kişinin zayıf noktasını hedef alırsan istediğini yaptırırsın ama 2 günde olacak iş değil iyice ajan gibi yanına girip bilgi toplamak analiz etmek ve sahte senaryolar üretmek lazım,mesela karşındaki pideyi sevmiyor mu karşısında başka birisine pide yedirticeksin böyle gözüne soka soka ondan sonra sen adama gidip pide yeme diyeceksin ve adam gidicek burada en basit örnekten güvenini kazanmış olduk ve pek arkadaşı olmayan birisi ise direk size saygı duyacak ve bağlanacaktır,eğer arkadaşları varsa onlar ile arasını fake senaryolarla yine bozabilirsiniz ya da bir şekilde onların hedef ile kavga etmesini sağlarsanız o an yanında olursanız arkadaşlarım küstüğünde bile yanımda oldun der mesela her şeyde bir isteğin var mı dediğinde yok canının sağlığı vs. dersen daha çok beyinine girersin psikolojisi ile oyna zaten bir süre sonra şunu yapsana falan dersen yapar birde o an onu yapmak istemiyorsa gülerek ya da ona yakın durarak işte ben senin arkandayım yapabilirsin vs. gazlamalarla işte ya ben ne anlatıyorum aq

baznx

https://www.instagram.com/baznxac
uzmannnnn
Credits
639

[Hidden content]

teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar