Neler yeni

Yeni Her Gün Hatta Her Dakika Telegram İle Dolar kazan (1 Viewer)

Credits
570
sizlere beş adımda her gün hatta her dakika telegram botu ile para kazanmayı göstericem hem de sistemi kandırarak. Botun amacı 5 dakika da bir ads izleyerek para kazandırma sistem böyle hem yorucu hem de sıkıcı biz bu süreyi kod sayesinde 30 saniyeye indirecez ve otomatik hale getirecez böylelikle sistem kendini amorti edecek bizde böylelikle hiçbir efor sarf etmeden para kazanıcaz.
*ilk adım olarak bu linke => tıkla <=
*ikinci adım kayıt ol
*üçüncü adım sağ tık yapıp ögeyi denetleye bas
*dördüncü adım açılan pencereden console yazan yere bas ve bu =>kodu<= oraya yapıştır ve enter la

*beşinci adım sayfayı açık bırak ve kazanmaya başla 0.025 btc de çekim yapabilirsiniz.

Credits
570
arkadaşlar adımları tekrar baştan detaylı bir şekilde yazmak istiyorum. ilk adım yukarıda attığım linke tıklayın. ikinci adım isterseniz telegram web ile isterseniz uygulamayı indirin ve bota kaydolun. üçüncü adım bot sayfasında sağ tık yapıp ögeyi denetleye basın. dördüncü adım açılan pencereden console yazan yere tıklayın. beşinci adım yukarıdaki kodun tamamını kopyalayıp buraya yapıştırıp enterlayın. altıncı adım sayfayı açık bırakın ve kazanmaya başlayın bol kazançlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar