Neler yeni

Hiç düzgün iş yapan yok mu? (1 Viewer)

Credits
0
Merhabalar. Ben foruma yani katıldım. Görüyorum ki Her yerde cc data panel vs vs hep aynı şeyler aynı işler. Doğru düzgün elle tutulur ne kazanacağını bilen bir iş yapmıyor mu kimse? Gayrımeşru bu işlerden oluşmuyor yani. Çok detaya giremiyorum burda ama bunların dışında uğraşılmaya değen güzel iş yapan yaptıran varsa bana ulaşabilir mi?

ParZ 

print(fake.profile())
onursal
Credits
4,459
Kapalıçarşı'da baharatçıda çalışıyorum pulbiberlerinde bazen gıda boyası kullanıyoruz ama onun dışında düzgün bi işim olduğunu düşünüyorum

Credits
0
Buradaki insanlar yaptığı her işi foruma yansıtmıyorlar. Açık açık konuş ne istiyorsan, ilgili biri varsa ulaşır.
Bahsettiğim şeylerin dışında herhangi bir iş. Herhangi bir malın ticareti kaçakçılık tahsilat tarihi eser gibi aldığın riske değer işler. Herkes bir cc dir datadır tutturmuş gidiyor. Kimisi de diğer yorumlarda göründüğü gibi kafa buluyor kendince. Büyük düşünen insanlarla karşılaşmayı isterim

Cheff 

Global
onursal
Credits
1,311
Merhabalar. Ben foruma yani katıldım. Görüyorum ki Her yerde cc data panel vs vs hep aynı şeyler aynı işler. Doğru düzgün elle tutulur ne kazanacağını bilen bir iş yapmıyor mu kimse? Gayrımeşru bu işlerden oluşmuyor yani. Çok detaya giremiyorum burda ama bunların dışında uğraşılmaya değen güzel iş yapan yaptıran varsa bana ulaşabilir mi?
Kiralık Katilim

The - FaysaL 

Faysal Erdem
ÖLÜMSÜZ
pentester
Credits
1,097
Aşağ yukarı 10 yıldır sölüyorum jigololuk'taki para hiç bir yerde yok.

- işkemben geniş olcak
- granny (matureye) önem verip ilişki kurcaksın

= edinemediğin cinsel ilişkide xp + cebin para görür.

Ama kendini feda etmek zorundasın....

Credits
0
Aşağ yukarı 10 yıldır sölüyorum jigololuk'taki para hiç bir yerde yok.

- işkemben geniş olcak
- granny (matureye) önem verip ilişki kurcaksın

= edinemediğin cinsel ilişkide xp + cebin para görür.

Ama kendini feda etmek zorundasın....
Herkes bunu söylüyor ama ben daha gerçekten jigololuk yapana rastlamadim. İddialı olan kaç kişiye söyledim hadi işi bağlayabiliyorsak yapalım diye ama hepsi lafa kaldı. Sen yapıyorsan ve yol açalım diyorsan iletişim kuralım

The - FaysaL 

Faysal Erdem
ÖLÜMSÜZ
pentester
Credits
1,097
Herkes bunu söylüyor ama ben daha gerçekten jigololuk yapana rastlamadim. İddialı olan kaç kişiye söyledim hadi işi bağlayabiliyorsak yapalım diye ama hepsi lafa kaldı. Sen yapıyorsan ve yol açalım diyorsan iletişim kuralım
Bu dediklerine katılmak zorundayım çünkü gerçek jigolo karda yürüyüp izini belli etmez zate kim çıkar der 50lik mature ile ilişkideyim vurdumu vuruyor parasını çatır çatır yiyorum.. bana gelecek olursak ben emekliyim reis içimden şeytan nekadar dürtsede o faysal öldü...

31 

ARTIK BURADA YOK
stad
Credits
1,948
Her türlü işle uğraşıyorum. Öyle söyleyeyim sana. Aylık sabit bir kazancım yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar